اخبار امارات

شیخه لطیفه از تولد فرزند جدید به نام هند خبر داد

نوه جدید حاکم دبی

شیخه لطیفه بنت محمد بن راشد آل مکتوم، دختر عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس و نخست وزیر امارات و حاکم دبی، روز یکشنبه از تولد فرزندش که دختر است خبر داد.

او امروز در شبکه‌های اجتماعی تولد فرزندش را اعلام کرد و عکسی با متن ساده‌ی «ما امروز با یک فرزند دختر، هند بنت فیصل، پربرکت شدیم.» و یک اموجی قلب منتشر کرد. او که رئیس اداره فرهنگ و هنر دبی و عضو شورای دبی است هنوز عکسی از نوزاد خود منتشر نکرده است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی در بخش کامنت‌ها او را با بارانی از تبریک روبه‌رو کردند و پیام‌هایی مانند «به دنیا خوش اومدی، پرنسس کوچولو» و «تبریک، خداوند حفظت کند» نوشتند.

شیخه لطیفه سال ۲۰۱۶ با شیخ فیصل بن سعود بن خالد آل قاسمی ازدواج کرد. اولین فرزند این زوج که پسر است در ژوئیه سال ۲۰۱۸ و دومین فرزند آن‌ها که دختر است در اکتبر سال ۲۰۲۰ به دنیا آمد.

برادر او عالیجناب شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی نیز ماه فوریه از تولد سومین فرزند خود خبر داد. ایشان با انتشار عکسی از طرح پای نوزاد روی دو دست به همراه نوشته‌ی «محمد بن حمدان بن محمد آل مکتوم» و طرح یک قلب این موضوع را اعلام کرد. پیام‌های تبریک از اعضای مختلف خاندان حاکم دبی از جمله برادر شیخ حمدان شیخ مکتوم بن محمد بن راشد آل مکتوم، معاون حاکم دبی، شیخه منال، شیخه شیخه، و شیخه لطیفه منتشر شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا