اخبار امارات

خبر خوش هواپیمایی امارات برای کارمندان

6 ماه اضافه حقوق هواپیمایی امارات به کارمندان به دلیل سود حداکثر در سال جاری

برخی منابع خبری اعلام کردند شرکت هواپیمایی امارات که امسال بالاترین سود تاریخ خود را ثبت کرده به کارکنانش وعده داده که به اندازه 24 هفته یا شش ماه از حقوق‌شان پاداش دریافت می‎کنند

هواپیمایی امارات از اظهارنظر در این مورد خودداری کرد اما چند نفر از کارکنان آن گفتند که ایمیل‌هایی را در رابطه با پاداش مذکور دریافت کرده‎اند.

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم رئیس و مدیر اجرایی هواپیمایی امارات در ایمیلی به کارکنانش نوشت: شما مستحق دریافت پاداش نقدی به اندازه شش ماه از حقوق‌تان هستید.

روز پنجشنبه این شرکت با انتشار گزارش مالی 2022-23 میزان سود سالانه خود را 10.9 میلیارد درهم (یا 3 میلیارد دلار) اعلام کرد.

سخت کوشی شیخ احمد در بیانیه‌ روز پنجشنبه از تلاش و کوشش کارکنان خود قدردانی کرد و گفت: ما از نظر مالی و نقدینگی رکورد بی نظیری را در سال مالی 2022-23 ثبت کردیم که نشان از مدل کسب و کار قدرتمند و اثبات شده، برنامه‌ریزی دقیق و آینده نگرانه، سخت کوشی کارکنان و مشارکت در اکوسیستم هوانوردی و مسافرت می‌باشد.

او در ایمیلی که به کارکنانش فرستاده بود گفت که از پول اضافی که به عنوان پاداش برای آنها واریز شده، هر طور که مایل هستند می توانند استفاده کنند.

او گفت: پول خود را عاقلانه سرمایه گذاری کنید، آن را پس انداز کنید یا در جای مناسب خرج کنید و از نتایج سخت کوشی خود لذت ببرید

میزان پاداشی که به هر کارمند این شرکت هواپیمایی داده ‌می‌شود به اندازه 24 هفته یا شش ماه از حقوق آنها می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا