اخبار امارات

بزرگترین پارک برفی جهان قرار است در ابوظبی طوفان به پا کند

اسنو ابوظبی روز 8 ژوئن باز می شود

اسنو ابوظبی واقع در پروژه‌ی ۱.۲ میلیارد دلاری ریم مال ابوظبی، بزرگ‌ترین پارک برفی جهان قرار است به‌زودی در پایتخت امارات طوفان به پا کند. تاریخ افتتاح این پارک برفی ۸ ژوئن اعلام شده است.

پروژه‌ی ریم مال بخشی از کارهای گروه ماجد الفطیم است و با ۱.۲ میلیارد دلار هزینه، خودش به‌تنهایی اندازه‌ی یک شهر می‌باشد. این مجموعه پس از پایان ساخت ۸۵ رستوران، ۴۵۰ فروشگاه و مجموعا دویست هزار متر فضای فروشگاهی خواهد داشت.

کارفور اولین فروشگاه ریم مال بود که در فوریه ۲۰۲۲ باز شد و بعد از آن در فوریه ۲۰۲۳ سینمای VOX در این مجموعه شعبه افتتاح کرد. از آن زمان فروشگاه‌ها یکی‌یکی افتتاح شدند و حالا افتتاح اسنو دبی نیز نزدیک می‌باشد.

این پارک برفی با وسعت بیش از ۱۰۰۰ متر، ۱۲ وسیله‌ی هیجان‌انگیز و ۱۷ جاذبه‌ی جالب دارد. دمای آن روی ۲ درجه‌ سانتی‌گراد تنظیم می‌شود و شیب‌های آن حدود ۵ متر برف دارند.

وسیله‌های شامل دو سرسره‌ی بزرگ به نام‌های Ice and Floes Toboggan Race و Grauppel’s Summit Escape می‌باشد و The Entry Plaza, Flight of the Snowy Owl, Magic Carpet, Polar Express Train, Crystal Carousel and Ice and Floes Bumper Tubes, The Trolls Bowl, Drifts Downhill Run, and Snow Hares Bunny Hill و The Enchanted Tree نیز در آن قرار دارند. همچنین این مجموعه دارای رستوران، آمفی‌تئاتر، کافه، اتاق جشن و اتاق VIP نیز می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا