اخبار امارات

دستیار هوش‌ مصنوعی برای سفر به یاس آیلند

دستیار جدید چت جی پی تی به جای شما برای سفر به یاس آیلند ابوظبی برنامه ریزی می کند

افرادی که قصد بازدید از یاس آیلند ابوظبی را دارند اکنون می‌توانند با استفاده از دستیار هوش مصنوعی اطلاعات و راهنمایی شخصی‌سازی‌شده درباره‌ی جدیدترین گزینه‌های ارائه‌شده دریافت کنند.

میرال، سازنده‌ی پیشگام مقصد‌های گردشگری و تجربه‌های چندبعدی در ابوظبی، با همکاری شرکت مایکروسافت از سرویس رسیدگی به مشتریان با استفاده هوش‌مصنوعی مولد پرده‌برداری کرد.

این سرویس با استفاده از چت‌جی‌پی‌تی و سرویس OpenAI تجربه‌ی مشتریان را ارتقا می‌دهد. این سرویس با مراجعه به وبسایت رسمی yasisland.com قابل استفاده است.

با بیش از ۱۷۰۰ مورد عملیات موفق در عرض یک هفته، از چت‌جی‌پی‌تی استفاده می‌شود تا قابلیت چت‌بات‌ها برای خدمات امور مشتریان به کار گرفته شود. این کار نه تنها برای اولین بار میان صنعت‌های مختلف امارات بلکه برای اولین بار در صنعت گردشگری و سرگرمی منطقه انجام می‌شود.

محمد عبدالله آل زعبی، مدیرعامل گروه میرال گفت: «باعث افتخار است که ما پیشگام استفاده از چت‌جی‌پی‌تی از طریق سرویس Microsoft Azure OpenAI در صنعت گردشگری و سرگرمی هستیم. ما در هر گام از نوآوری‌های مختلفی استفاده می‌کنیم و معتقدیم دیجیتالی‌سازی در ایجاد پیشنهادهای جذاب و شخصی‌سازی‌شده برای بازدیدکنندگان کلیدی است.

همکاری ما با مایکروسافت گواهی بر تلاش‌های ما برای ارائه‌ی بهترین و ماندگارترین تجربه برای بازدیدکنندگان هر سن و ملیتی است و جایگاه یاس‌ آیلند را به عنوان مقصد برتر جهانی برای تفریح و سرگرمی محکم می‌کند.»

شرکت میرال سال‌هاست که با مایکروسافت همکاری می‌کند و از ابرهای هوشمند و سرویس داده‌های این کمپانی استفاده کرده است. با استفاده از چت‌جی‌پی‌تی، بازدیدکنندگام می‌توانند برای تفریح در هر کدام از پارک‌های یاس آیلند برنامه‌ریزی کنند و تجربه‌ی راحت‌تر و بی‌دردسرتری داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا