اخبار امارات

ابرپروژه “قلب اروپا” در ورلد آیلندز دبی تا سال 2026 باز می شود

«قلب اروپا» در دبی ورلد آیلندز که در فاصله‌ی ۲۰ دقیقه‌ای دبی با قایق قرار دارد، با ۱۶ هتل ساحلی شگفت‌انگیز در شش جزیره قرار است تا سال ۲۰۲۶ کاملا افتتاح شود.

پروژه‌ی ورلد آیلندز در چهار کیلومتری ساحل جمیرا از ۳۰۰ جزیره‌ی مصنوعی در دریا ساخته شده است. بخش بزرگی از ورلد آیلندز «قلب اروپا» (The Heart of Europe) می‌باشد، پروژه‌ی ۱۸.۳ میلیارد درهمی که در مرکز این مجمع‌الجزایر مصنوعی قرار دارد.

سازنده‌ی «قلب اروپا» در گفتگو با The National گفت که این پروژه تا سال ۲۰۲۶ تکمیل می‌شود و فاز یک آن که شامل ۴۸ ویلای شناور است تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

این ابرپروژه که قصد دارد اروپا را به دبی بیاورد، دارای ۵۰ جاذبه‌ی توریستی، خیابان‌های بارانی با آب‌وهوای کنترل‌شده، رستوران‌های مرغوب، ورزش‌های آبی و غواصی و ۱۶ هتل لوکس اروپایی می‌باشد. این شامل ویلاهای شناور سی‌هورس (اسب دریایی) خواهد بود، اولین هتل شناور سه‌طبقه در جهان که یک طبقه‌ی آن زیر آب قرار دارد. این مجموعه همچنین از یک لیدو شناور شامل چندین هتل، رستوران، استخر و سوییت‌های زیر آب برخوردار خواهد بود.

سایر جاذبه‌های این مجموعه شامل قصرهای ساحلی جزیره‌ی سوئد در کنار جنگل، روستاهای سبک بوهاوس در جزیره‌ی آلمان، جزیره‌ی ماه عسل (Honeymoon) با غروب و طلوع زیبای آفتاب، هتل پورتوفینو، هتل آمستردام مناسب حیوانات خانگی، هتل ماربلا با الهام از کوستا دل سول و هتل سواحل کوت دازور می‌باشد.

اولین هتل، هتل کوت دازور موناکو در ماه دسامبر ۲۰۲۲ افتتاح شد. هتل موناکو یکی از چهار هتل پنج‌ستاره کوت دازور در این مجموعه است که همگی بر اساس شهر‌های زیبای سواحل فرانسه یعنی موناکو، نیس، کن و سنت تروپه نام‌گذاری شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا