اخبار امارات

تخفیف های برج خلیفه و پارک آبی آکواونچر

با نگه داشتن کارت پرواز از تخفیف های برج خلیفه و پارک آکواونچر لذت ببرید

بسیاری از ساکنین امارات در تابستان پیش‌رو با پروازهای هواپیمایی امارات به سفر می‌روند تا در کشوری دیگر گردش و تفریح کنند یا خانواده و دوستان خود را ببینند. این افراد می‌توانند هنگام برگشت به دبی با نگه داشتن کارت پرواز خود (کاغذی یا دیجیتال) از انواع تخفیف‌های متنوع و متعدد استفاده کنند.
هواپیمایی امارات My Emirates Pass را دوباره برقرار می‌کند که به مسافران امکان استفاده از انواع تخفیف‌ها و حراج‌ها در رستوران‌ها مختلف، مراکز تفریحی و فروشگاه‌های سراسر امارات می‌دهد.
از حالا تا ۳۰ سپتامبر مسافرانی که سوار پروازهای هواپیمایی امارات می‌شوند می‌توانند با استفاده از کارت پرواز خود از این تخفیف‌ها استفاده کنند. با My Emirates Pass می‌توانید در بیش از ۳۰۰ رستوران از جمله Alici Dubai در بلوواترز، Basta در داون‌تاون دبی و ‌Boca در DIFC از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید. همچنین با داشتن این کارت پرواز گرفتن تخفیف‌های ویژه در مجموعه‌های تفریحی مختلف از جمله پارک آبی آتلانتیس و سکوی دید باز برج خلیفه برای شما ممکن می‌شود.
هواپیمایی امارات قصد دارد در طول تابستان با افزایش تعداد پروازهای خود به مقصد‌های محبوب فعالیت خود را گسترش دهد. این شرکت هواپیمایی از هواپیماهای جدید A350 خود برای مقصد‌هایی از جمله لندن، کرایستچرچ، سیدنی، ملبورن، آوکلند، سان فرانسیسکو، سنگاپور و هیوستن استفاده خواهد کرد.
برای دیدن فهرست کامل تخفیفات به آدرس www.emirates.com/myemiratespass مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا