اخبار امارات

پروتکل‌های مدارس و دانشگاه‌های امارات به‌روز شدند

مدارس و دانشگاه‌های امارات رویدادها و اردوها را از سر می‌گیرند

وزارت آموزش و پرورش و سازمان مدیریت بحران و بلایای ملی (NCEMA)، به‌‌روزرسانی‌های جدیدی به مرکز پروتکل‌های ملی برای موسسات آموزشی، در خصوص سال تحصیلی 2022-2021، اعلام کرد که از پنچشنبه 21 آوریل 2022 در دستور کار قرار خواهند گرفت.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره شهریه مدارس دبی و لیست جامع مدارس دبی

 

به روز رسانی جدید پروتکل امکان از سرگیری کلیه فعالیت‌ها و رویدادها در مؤسسات آموزشی را فراهم می‌کند و به والدین اجازه می‌دهد تا در همه رویدادها و فعالیت‌های دانش‌آموزی شرکت کنند، مشروط بر رعایت اقدامات پیشگیرانه، از جمله پوشیدن ماسک در فضاهای بسته و پروتکل پاس سبز در الحصن.

نسخه‌ی جدید این پروتکل امکانِ از سرگیری تمام فعالیت‌ها و رویدادهای مراکز تحصیلی را فراهم کرده و به والدین اجازه می‌دهد تا در همه این موارد حضور پیدا کنند؛ مشروط بر این‌که اقدامات پیشگیرانه از جمله زدن ماسک، در محیط‌های بسته و گرین پس پروتکل در برنامه الحصن را رعایت کنند.

علاوه بر این، سفر‌های مدرسه‌ای از طرف مراکز آموزشی، به طور کامل بازگردانده می‌شوند و همه افراد شرکت‌کننده ملزم به زدن ماسک هنگام حضور در اتوبوس‌های مدرسه هستند.

هم کارمندان و دانش‌آموزان واکسینه شده و هم آنها که واکسن دریافت نکرده‌اند مجاز به شرکت در این سفرها خواهند بود، مشروط بر اینکه در برنامه الحصن خود دارای وضعیت سبز رنگ باشند.

وزارت آموزش و پرورش و NCEMA خاطرنشان کردند که تمام به‌روز‌رسانی‌ها در سراسر کشور قابل اجرا هستند، و اجرا در سطح محلی با هماهنگی کمیته‌های اورژانس، بحران و بلایای محلی در هر امارت انجام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا