اخبار امارات

هتل های دبی باید آماده موج جدیدی از توریست های چینی باشند

پس از گشایش مرزهای چین در پی برداشتن محدودیت‌های مرتبط با کرونا پس از چند سال، هتل های دبی باید آماده‌یی مسافران چینی باشند.

اوایل امسال اعلام شد که مرزهای چین برای گردشگری دوباره باز شده و امارات نیز یکی از مقصد‌های اصلی برای گردشگران چینی است.
ویلیام هارلی فلمینگ معاون رئیس اجرایی هتل‌های JA می‌گوید: «ما شدیدا درباره‌ی آمادگی برای مسافران چینی جدی هستیم. این موضوع شامل ارائه‌ی منو به زبان چینی ماندارین و داشتن حداقل یک نفر از پرسنل مسلط به زبان چینی می‌باشد. مهم است که تجربه‌ی سفری که ما ارائه می‌کنیم کاملا مخصوص بازار گردشگران چینی باشد، از همان لحظه‌ی ورود به فرودگاه و تلفظ درست نامشان گرفته تا خدمات اتاق هتل، ما باید ببینیم آن‌ها انتظار چه چیزی دارند و آن را براورده کنیم.»
پیش‌تر گزارش‌هایی درباره‌ی افزایش مسافران چینی منتشر شده بود. اقتصاددانان و کارشناسان صنعت گردشگری پیش‌بینی کرده بودند که تعداد مسافران چینی در دبی و ابوظبی در سه‌‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۳ به ده‌ها هزار نفر برسد.
همچنین کارشناسان توریسم می‌گویند مسافران چینی نسبت به قبل اهمیت بیشتری به گردشگری پایدار نشان می‌دهند و این موضوع بدون شک به یکی از اولویت‌های مسافران این کشور تبدیل شده است. گزارش Trip.com نشان می‌دهد ۸۵ درصد مسافران چینی به گردشگری پایدار اهمیت می‌دهند و ۶۰ درصد آن‌ها نگران تغییرات اقلیمی هستند. با این حال در همین گزارش آمده است که بسیاری از گردشگران چینی حاضر به پرداخت مبلغ بیشتر برای گردشگری پایدار و سازگار با محیط زیست نیستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا