اخبار امارات

بالیوود پارک دبی برای همیشه بسته شد

بالیوود پارک دبی، بخشی از دبی پارکس اند ریزورتس، بسته شده است. این پارک که یکی از چهار شهربازی موضوعی در دبی پارکس اند ریزورتس است، روز پنجشنبه ۲۰ آوریل در اینستاگرام اعلام کرد که بسته شده است.

این پارک در طول ماه رمضان نیز تعطیل بود، گرچه قرار بود تعطیلی آن موقت باشد. همچنین اعلام شد که راج محل معروف برای رویدادهای خصوصی همچنان در دسترس خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با بهترین پارک های دبی به همراه تصویر و توضیحات کامل.

 

بالیوود پارک همراه با اعلام خبر تعطیلی، از تمام بازدیدکنندگان، همکاران و اعضای تیم خود برای جان بخشیدن به موسیقی و رنگ‌های بالیوود تشکر ویژه‌ کرد. این پارک که در سال ۲۰۱۶ به عنوان بخشی از چهار پارک این مجموعه افتتاح شد، به اولین پارک موضوعی جهان مختص به دنیای بالیوود بدل گشت. درون آن هفت بخش مختلف بر اساس ارجاعات به فیلم‌های بالیوود و مجموعا ۲۶ وسیله برای تفریح بازدیدکنندگان وجود داشت.

سه پارک دیگر مجموعه‌ی دبی پارکس اند ریزورتس، یعنی لگولند دبی، پارک آبی لگولند و موشن‌گیت در کنار مجموعه فروشگاهی و رستورانی ریورلند مطابق معمول به فعالیت خود ادامه خواهند داد. همچنین در اکتبر ۲۰۲۲ اعلام شد که اولین پارک باشگاه فوتبال رئال مادرید در سال ۲۰۲۳ در این مجموعه افتتاح خواهد شد و در آن موزه، وسیله‌های تفریحی و بازی‌های فوتبالی با موضوع رئال مادرید میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا