اخبار امارات

4 هدیه ای که ساکنین دبی از آنها در طول تعطیلات لذت می برند

تنها چند روز به آغاز تعطیلات عید فطر باقی مانده است. در این جشن اسلامی سراسر امارات پس از یک ماه روزه‌داری گرد هم می‌آیند تا این مناسبت را جشن بگیرند. همچنین اولین تعطیلات آخرهفته‌ی بلند امسال نیز همین هفته خواهد بود و بسته به زمان رؤیت ماه، ساکنین امارات می‌توانند چهار یا پنج روز تعطیل داشته باشند. 

آتش‌بازی‌ها: 

در تمام شهر‌های امارات آتش بازی برگزار خواهد شد. در دبی در روزهای اول و دوم عید فطر می‌توانید این آتش‌بازی‌ها را تماشا کنید. روز اول ساعت ۹ شب در بوفه‌ی ساحلی اتصالات در جمیرا بیچ و روز ۲۲ اپریل در بلوواترز آیلند و ساحل JBR نمایش آتش‌بازی خواهد بود. همچنین در این روز دبی پارکس اند ریزورتس در دو ساعت ۷ و ۹ شب آتش‌بازی خواهد داشت. 

پارکینگ رایگان:

به مناسبت عید فطر، پارکینگ در مناطق مختلف در روزهای تعطیلات رایگان شده تا همه بتوانند به راحتی و بدون دغدغه از این تعطیلات لذت ببرند. برای شرکت در مهمانی‌ها و جشن‌ها و همچنین رفتن به مراکز خرید و مجموعه‌های تفریحی می‌توانید از پارکینگ رایگان استفاده کنید. 

تا پنج روز تعطیل:

امارات اهمیت زیادی برای تعطیلات رسمی به‌خصوص تعطیلات عید فطر قائل است و شرایطی ترتیب می‌دهد که همه بتوانند اوقات خوبی با خانواده و عزیزان خود سپری کنند. تعطیلات پنج روزه فرصت خوبی برای دور هم جمع شدن است. 

حراج و تخفیف:

بسیاری از مراکز خرید و فروشگاه‌های دبی تا ۵۰ درصد تخفیف برای اجناس مختلف از جمله شیرینی، لباس و لوازم الکترونیک در نظر می‌گیرند تا خانواده‌ها بتوانند با استفاده از این تخفیف‌ها به بهترین شکل ممکن از تعطیلات و جشن‌ها لذت ببرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا