اخبار امارات

ولیعهد دبی با کودکان مبتلا اوتیسم دیدار کردند

افطار با کودکان مبتلا به اوتیسم

گروهی از کودکان دارای معلولیت روز چهارشنبه در مراسم افطار هتل امارات تاور حضور یافتند و با همراهی یکی از محبوب‌ترین اعضای خانواده‌ی حاکم دبی چشمشان روشن شد. این رویداد ویژه تجربه‌ی دلگرم‌کننده‌ای بود و این کودکان خوشحالی و قدردانی خود برای فرصت دیدار با ولیعهد دبی را ابراز کردند.

عالیجناب شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی و رئیس شورای اجرایی دبی، کل عصر را به تعامل با آن‌ها گذراند، به داستان‌های الهام‌بخششان گوش سپرد و از اجرای زنده موسیقی لذت برد.

برخی از این کودکان نمی‌خواستند فرصت عکس گرفتن با او را از دست بدهند و ولیعهد نیز به آن‌ها افتخار سلفی گرفتن را داد. او همچنین با اعضای خانواده‌ی آن‌ها گفتگو کرد.

به گفته‌ی عالیجناب شیخ حمدان، سطح بالای مراقبت‌ها و خدمات ارائه شده به افراد دارای معلولیت در دبی نشانگر هدف عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس و نخست‌وزیر امارات و حاکم دبی برای شرکت دادن آن‌ها در جامعه است. او گفت: «در راستای ایجاد رضایت و خوشبختی در جامعه، رهبر دبی به رفاه افراد دارای معلولیت اولویت بالایی می‌دهد. تمام افراد دارای معلولیت استحقاق برخورداری از بالاترین سطح خدمات را دارند. باعث افتخار من است که در این مراسم افطار شرکت کرده و با این کودکان و خانواده‌هایشان دیدار داشته باشم.»

این مراسم افطار توسط وزیر دولت و رئیس کل اداره توسعه اجتماعی برگزار شد و تعدادی از سران دولت، خانواده‌های افراد دارای اوتیسم و مدیران مراکز مخصوص افراد دارای معلولیت در آن شرکت کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا