اخبار امارات

شماره پلاک “7” در دبی به قیمت 55 میلیون درهم فروخته شد

رکورد گران ترین پلاک دنیا در دبی شکسته شد

یک فرد در مزایده ۵۵ میلیون درهم برای شماره پلاک «۷» دبی پرداخت کرد. در این مزایده نزدیک به ۱۰۰ میلیون درهم (۲۷ میلیون دلار) برای کمک به اهدای غذا در ماه رمضان جمع‌آوری شد.

پلاک‌های H31، W78، N41،AA19 ،AA22، X36، Z37 و AA80 از جمله پلاک‌های فروخته‌شده هستند.

در مجموع ۹۷۹۲۰۰۰۰ درهم با فروش شماره پلاک‌های خودرو و شماره‌های همراه ویژه در مزایده‌ای در هتل فور سیزنز جمیرا جمع‌آوری شد. این رویداد توسط Emirates Auction، RTA، Etisalat و Du برگزار شد.

شماره پلاک 7 در یک نبرد مزایده‌ای میان چند نفر که می‌خواستند رکورد گران‌ترین شماره پلاک را بشکنند فروخته شد. این رکورد پیش از این با ۵۲.۲ میلیون درهم متعلق به شماره پلاک «1» ابوظبی بود.
دومین پلاک گران‌قیمت AA22 بود که ۸.۴ میلیون درهم و بعد از آن AA19 به قیمت ۴.۹ میلیون درهم فروخته شد.

تعداد 10 شماره همراه از شرکت Du و ۱۱ شماره همراه از شرکت اتصالات نیز در فهرست فروش قرار گرفتند. شماره‌های اتصالات مجموعا ۳.۳ میلیون درهم جمع‌آوری کردند که در صدر آن‌ها، شماره 971548888888 به قیمت ۲.۳ میلیون درهم فروخته شد. شماره‌های شرکت Du نیز مجموعا ۳ میلیون درهم جمع‌آوری کردند.

تمام درآمد حاصل از این مزایده به حساب کمپین یک میلیارد غذا می‌رود که هدف آن مبارزه با معضل جهانی گرسنگی می‌باشد. این کمپین توسط عالیجناب شیخ محمد بن راشد، معاون رئیس و نخست‌وزیر امارات و حاکم دبی به مناسبت ماه رمضان راه‌اندازی شده است.

ماه آوریل سال گذشته ۱۱۱ میلیون درهم در مزایده‌ی ابوظبی جمع‌آوری شد و پلاک شماره «2» ابوظبی به قیمت ۲۳.۳ میلیون درهم در این مزایده به فروش رسید. تمام درآمد حاصل از آن مزایده نیز به حساب کمپین یک میلیارد غذا فرستاده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا