اخبار امارات

اولین مک لارن آرتورا به دبی رسید

حضور خودرو سوپر اسپرت هیبریدی در خاورمیانه

این سوپرکار هیبریدی که اولین حضور خود را در جاده‌های خاورمیانه رقم زد، با طراحی و معماری کاملا جدیدی که عملکرد فوق‌العاده‌ای را ممکن می‌سازد ساخته شده است.

مدیرکل مک‌لارن دبی گفت: “بابت اولین حضور آرتورا در خاورمیانه هیجان‌زده‌ایم. کاملا آماده‌ی پاسخ به تقاضای مشتریانی که بی‌صبرانه منتظر این خودروی استثنایی بودند، هستیم.”

“واکنش‌ها باورنکردنی بوده و مشتاقیم تا تجربه قدرت تاثیرگذار و ویژگی‌های نوآورانه این سوپرکار هیبریدی کاملا جدید توسط مشتریانمان را ببینیم.”

این سوپرکار بی‌نظیر تمام ویژگی‌های مک‌لارن را دارد. این خودرو با کابین طرح مک‌لارن و سیستم پیشرفته تمرکز راننده (driver focus)، دارای دینامیک رانندگی بی‌همتا، آلایندگی کمتر، واکنش سریعتر به پدال گاز و توانایی حرکت در حالت کاملا برقی (EV) است.

آرتورا یک خودروی شارژی هیبریدی و یک سوپرکار بسیار سبک است که خیلی روان و برنامه‌ریزی شده بین حالت بنزینی و برقی تغییر کرده و بهترین عملکرد ممکن را در هر دو حالت دارد.

وزن این خودرو 50 کیلوگرم کمتر از یک V8 است و بالاترین PS/ لیتر در کیلوگرم را نسبت به هر V6 موجود در بازار تولید می‌کند. حداکثر سرعت آرتورا در حالت برقی به 330 کیلومتر در ساعت می‌رسد که 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را تنها در 3.0 ثانیه و 0 تا 200 کیلومتر در ساعت را در 8.3 ثانیه پر می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا