اخبار امارات

پیام تبریک عالیجناب شیخ محمد برای انتصاب های جدید

حرکت امارات رو به جلو همراه با شما ادامه پیدا می کند

عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس و نخست وزیر امارات و حاکم دبی، به رهبران تازه منصوب شده به مناسبت کسب اعتماد عالیجناب شیخ محمد بن زاید آل نهیان، رئیس امارات، تبریک گفت.

عالیجناب شیخ محمد به عالیجناب شیخ هزاع بن زاید آل نهیان و عالیجناب شیخ طهنون بن زاید آل نهیان به مناسبت انتصاب به عنوان معاونین حاکم ابوظبی تبریک گفت.

ایشان همچنین به عالیجناب شیخ منصور بن زاید آل نهیان، معاون نخست وزیر و وزیر دادگاه ریاستی (شخص میانی در تصویری که می‌بینید)، به مناسبت انتصاب به عنوان دومین معاون رئیس کشور، و به عالیجناب شیخ خالد بن محمد بن زاید آل نهیان به مناسبت انتصاب به عنوان ولیعهد ابوظبی تبریک گفت.

عالیجناب شیخ محمد در توییتر خود نوشت: “به برادرانم شیخ هزاع، شیخ طهنون، شیخ منصور و شیخ خالد بن محمد به مناسبت این اطمینانی که رئیس امارات به آن‌ها کرده تبریک عرض می‌کنم.”

معاون رئیس کشور افزود: “حرکت امارات رو به جلو همراه با شما و دیگر رهبران این نسل جدید ادامه پیدا می‌کند، پرچم کشور با غرور به اهتزاز خود ادامه خواهد داد و شکوه و سربلندی [در این کشور] حاکم خواهد بود. خداوند حافظ امارات و ملت آن، و همچنین سرافرازی و برکت آن باشد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا