اخبار امارات

خرید آیفون 14 در دبی با فروش نان خانگی در مدرسه

دختر 12 ساله در دبی با درآمد فروش نان خانگی در مدرسه آیفون 14 خرید

بیانکا جمی واریاوا دوازده ساله هرگز روزی که برای او آیفون 14 ارسال شد را فراموش نخواهد کرد. این یک هدیه یا جایزه برای او نبود بلکه ثمره شش هفته کار و تلاشش سخت بود

بیانکا دانش آموز کلاس هفتم و ساکن دبی می‎خواست گوشی جدید بخرد اما خانواده‎اش به دلیل مشکلات مالی توانایی انجام اینکار را نداشتند.

روزی مادر فیلیپینی او مقداری نان درست کرد و به او داد تا به دوستانش هم بدهد. دوستان بیانکا از طعم و مزه نان خیلی شگفت زده شده و از او خواستند دوباره برای آنها بیاورد.

یکی از دوستانش گفت اینبار به جای تحویل رایگان نان‎ها، از دوستانش پول بگیرد.
والدین بیانکا هر دو نانوایان خبره‎ای هستند که قبلاً در هتل‎های پنج ستاره دبی کار می کردند. پدر هندی بیانکا به او 100 درهم سرمایه اولیه و مادرش هم طرز تهیه نان را آموزش داد.

بیانکا چهار تکه نان را به قیمت 10درهم به دوستانش فروخت. روز اول تنها دو سفارش دریافت کرد اما ناامید نشد و به راهش ادامه داد و توانست روزانه 60نان بفروشد.

او عصرها بعد از انجام تکالیفش به پختن نان می پرداخت. در هفته دو مارس او پول کافی برای خرید آیفون 14 به ارزش 3000 درهم را بدست آورد.

چالش‌های بزرگ

او گفت فروش نان در مدرسه اصلاً کار راحتی نیست و بعضی از دوستانش اور ا مسخره و تحقیر می کردند.
اما بیانکا از کارش دست نکشید و توانست به هدفش برسد. او قول داد در آینده نانوایی یا کافی شاپ راه‎اندازی کند و به مسیر کارآفرینی‎اش ادامه دهد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا