اخبار امارات

ثبت بازخورد ساکنین دبی از دولت در پلتفرم آنلاین

دبی پلتفرم جدیدی را ایجاد کرده است که به ساکنین این شهر اجازه می‌دهد انتقادات، پیشنهادها یا نظرات خود درباره‌ی شهر را مستقیم به دست مقامات برسانند.

با استفاده از این پلتفرم افراد می‌توانند در کمتر از ۲ دقیقه نظر خود را ثبت کنید و نهادهای دولتی به آن‌ها رسیدگی خواهند کرد.

عالیجناب شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد و رئیس شورای اجرایی دبی «04» را افتتاح کرد، پلتفرمی که دولت دبی و کاربرانش را به هم متصل می‌کنند تا آن‌ها را به مشارکت در بهبود خدمات دولت تشویق کند.

شیخ حمدان در این رابطه گفت: «ما درس با ارزشی از عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس و نخست‌وزیر امارات و حاکم دبی آموخته‌ایم که پویش‌گر بودن کلید حکمرانی بر آینده است. برای ایجاد یک دولت پویش‌گر، باید به‌صورت فعالانه به مردم گوش دهیم و تصمیمات خود را بر اساس انتقادات و پیشنهادهای وارده بگیریم.»

عالیجناب شیخ حمدان می‌گوید هدف پلتفرم 04 ایجاد پلی میان دولت و مشتریان است. او می‌گوید: «طرح دبی برای دولت آینده بر ایجاد رابطه‌ی قوی بین رهبری و افراد جامعه که شرکای استراتژیک در طراحی، اجرا و سنجش خدمات هستند، اتکا می‌کند. ما به تیم اجرایی دولت اعتماد کامل داریم و همه را تشویق می‌کنیم تا پیوسته با مشتریان تعامل داشته باشند و به خواسته‌ها و انتظارات آن‌ها رسیدگی کنند.»

«هدف نهایی ما بهبود سطح رضایت در جامعه و بالا بردن جایگاه دبی بین دولت‌های جهان است. ما باید شجاعت ایجاد تغییرات لازم برای رسیدن به تکامل و برتری و دستیابی به آینده‌ی بهتر را داشته باشیم.»

آغاز به کار پلتفرم 04 همگام با سیاست‌های Dubai 360 Services است، که در آن مشتریان در قلب فرایند‌های خدماتی دولتی قرار می‌گیرند و با آن، افراد بستری برای رساندن نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود خواهند داشت.

افراد می‌توانند در سه مرحله‌ی ساده بازخورد خود را به ثبت برسانند:

  • رجوع به وبسایت https://04.gov.ae
  • انتخاب بخش بازخورد (feedback)
  • دریافت شماره رهگیری
    این سیستم از ثبت در واتسپ بیزینس نیز پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند به شماره‌ی 600500055 در این اپلیکیشن بازخورد خود را بفرستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا