اخبار امارات

مهمانان طولانی مدت هتل های دبی

چرا برخی از ساکنین دبی، به جای اجاره خانه، به اقامت در هتل ها روی آورده اند

بسیاری از افراد در دبی بدون پرداخت اجاره زندگی می‌کنند. این افراد که اصطلاحا به آن‌ها “مهمانان طولانی‌مدت” گفته می‌شود، اتاق هتل‌ها را به خانه خود تبدیل کرده‌اند.

یک مربی ورزشی در نزدیکی یک هتل برای خود اجتماعی از مشتریان و علاقه‌مندان به مشتری جذب کرده است.

مدیرعامل این هتل گفت: ” بسته‌های اسکان طولانی‌مدت پس از آغاز همه‌گیری کرونا با استقبال بسیاری روبه‌رو شدند. مردم شروع به جستجو برای گزینه‌های اقامتی طولانی‌مدت، به‌صرفه و راحتی کردند که نیاز به قراردادهای یکساله نداشتند.”

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با بهترین هتل های دبی

 

هزینه این بسته‌های اقامتی شامل قبوض تمام تسهیلات، هزینه‌های داخل اتاق، شستشوی لباس‌ها، اتصال اینترنت، و دسترسی به استخر و باشگاه می‌شود. برخی از هتل‌ها صبحانه رایگان نیز ارائه می‌دهند.

گفته می‌شود که هزینه این اتاق‌ها به‌صرفه‌تر از اجاره سنتی آپارتمان‌ است. امسال بازار اجاره در دبی به روند افزایشی خود ادامه داد و اجاره‎بهای سالانه برای آپارتمان‌ها در طول دو ماه اول 2023 به 28 درصد نزدیک شد. به گفته کارشناسان، این موضوع باعث شده است تا برخی از ساکنان محل اسکان خود را به هتل و هتل آپارتمان تغییر دهند.

بسته‌های اقامت طولانی‌مدت در هتل مذکور از 4999 درهم شروع شده و به 14999 نیز می‌رسد. این هزینه‌ها مالیات‌‌های پرداختی را نیز شامل می‌شوند. پرداخت هزینه برای این نوع اسکان در ابتدای هر ماه انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا