اخبار امارات

حراج 10 روزه آمازون شروع شده است

خریداران اینترنتی آماده باشند زیرا آمازون اعلام کرده که می‌خواهد این ماه قیمت بسیاری از اجناسش را کاهش دهد.
اگر عضو آمازون پرایم باشید می‌توانید از یک روز قبل از سایر مشتریان یعنی از روز شنبه ۱۱ مارس از تخفیف‌ها برخوردار شوید. افرادی که عضو آمازون پرایم نیستند از روز یکشنبه ۱۲ مارس از این تخفیف‌ها بهره‌مند خواهند شد.

این حراج تا سه‌شنبه ۲۱ مارس برقرار خواهد بود و می‌توانید با استفاده‌ از تخفیف‌ها بسیار آن، در خرید‌های خود صرفه‌جویی کنید.

اگر می‌خواهید لوازم آشپزخانه‌ی خود را نو کنید، می‌توانید از ۷۰ درصد تخفیف برای ست‌های قابله بهره‌مند شوید، تا ۳۱ درصد در خرید قهوه‌ساز صرفه‌جویی کنید و برای خرید وسایلی مثل سرخ‌کن و مخلوط‌کن ۲۸ درصد تخفیف بگیرید.

همچنین قهوه بسیاری از برند‌ها از جمله نسکافه، برنج باسماتی تیلدا و روغن زیتون و آفتاب‌گردان برندهایی مانند بورجس تا ۴۰ درصد تخفیف دارند.

می‌توانید تا ۷۰ درصد تخفیف برای جاروبرقی از برند‌هایی مانند بلک‌انددکر و اکوواکس و ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات مختلف زیبایی، نظافت خانه، تعمیرات، خدمات برقی و غیره از آمازون هوم سرویس بگیرید.

لوازم برقی نیز از تخفیف برخوردارند. تلویزیون‌های برند سامسونگ تا ۵۱ درصد تخفیف و گوشی‌های موبایل سامسونگ و هدفون‌های سونی تا ۴۵ درصد تخفیف دارند.

در طول این مدت اعضای پرایم ساکن نقاط مشخصی از دبی می‌توانند برای خرید از بخش خواربار تازه نیز از تخفیف بهره‌مند شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا