اخبار امارات

3 پمپ بنزین مجهز به هوش مصنوعی در دبی و ابوظبی راه اندازی شد

پمپ‌ بنزین‌های دارای هوش مصنوعی در امارات که خودرو شما و انتخابتان را به خاطر می‌آورند

شرکت پخش ADNOC ایجاد سه پمپ‌ بنزین مجهز به هوش مصنوعی در دبی و ابوظبی را اعلام کرد.
این شرکت که بزرگ‌ترین شرکت پخش و فروش سوخت در امارات است، ایستگاه‌های Fill & Go (پر کن و برو) را معرفی کرده تا به اولین شرکت در منطقه تبدیل شود که از تکنولوژی هوش مصنوعی در پمپ‌ بنزین‌های خود استفاده می‌کند.

این سیستم با استفاده از هوش مصنوعی، دید کامپیوتری و یادگیری ماشینی می‌تواند خودروها را شناسایی کند و تجربه‌ی کاملا شخصی‌سازی‌شده از پر کردن باک برای مشتری بسازد.

وقتی یک خودرو در اپلیکیشن ADNOC ثبت شده باشد، مشتریان می‌توانند به ایستگاه‌های این شرکت که از تکنولوژی هوش مصنوعی برخوردار هستند وارد شوند و در آن‌جا دوربین‌های هوشمند به‌طور خودکار اتومبیل را شناسایی می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: دقیق ترین قیمت بنزین در امارات را در این مقاله بخوانید.

 

هنگام پر کردن باک، از اطلاعات ذخیره شده مرتبط با مشتری استفاده می‌شود تا به‌طور خودکار پروسه‌ی بنزین زدن بر اساس نوع بنزین و مقداری که مشتری ترجیح می‌دهد آغاز شود. با این پروسه پر کردن باک بسیار راحت‌تر و سریع‌تر انجام خواهد شد.

پس از پایان پروسه مشتریان از طریق صفحه‌ی نمایش دیجیتال مطلع می‌شوند و همچنین از آن‌ها دعوت می‌شود تا از پیشنهادهای مخصوص و شخصی‌سازی‌شده‌ی فروشگاه‌های ADNOC استفاده کنند.

این ایستگاه‌های Fill & Go هم اکنون در سه پمپ بنزین این شرکت (بزرگراه شیخ زاید در دبی، بزرگراه کورنیش و الخالدیه در ابوظبی) به کار گرفته شده است و قرار است پمپ‌ بنزین‌های نقاط مهم دیگر کشور نیز به این تکنولوژی مجهز شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا