اخبار امارات

تخفیف جریمه های رانندگی شارجه از %35 به %50 افزایش پیدا کرد

امروز 3 مارس 2023 اعلام شد که رانندگان در شارجه می‌توانند هنگام پرداخت جریمه‌های راهنمایی و رانندگی خود از تخفیف 50 درصدی بهره‌مند شوند.

رئیس راهنمایی و رانندگی و گشت پلیس شارجه گفت که علاوه بر تخفیف 50 درصدی بر جریمه‌های راهنمایی و رانندگی، دستورات مبنی بر توقیف خودرو و در نظر گرفتن بلک پوینت برای تخلفات صورت گرفته پیش از 31 مارس لغو خواهند شد.

رانندگان یک ماه برای استفاده از این تخفیف فرصت دارند.

شارجه پیش‌تر اعلام کرده بود که از 1 آوریل، در صورتی که رانندگان طی 60 روز از تاریخ انجام تخلف اقدام به پرداخت جریمه خود کنند، مشمول دریافت 35 درصد تخفیف خواهند شد. اگر این جریمه بین 60 روز تا یک سال از زمان ثبت تخلف صورت بگیرد، 25 درصد تخفیف ارائه می‌شود.

 

تاریخ: 1 مارس 2023

در شارجه، رانندگان با اقدام زودهنگام به پرداخت جریمه‌های خود، تا سقف 35 درهم تخفیف دریافت می‌کنند. این خبر امروز طی جلسه شورای اجرایی شارجه اعلام شد.

از اول آوریل 2023، رانندگان با پرداخت جریمه خود طی 60 روز از تاریخ ثبت تخلف، 35 درصد تخفیف دریافت می‌کنند. این تخفیف بر مقدار جریمه و هزینه‌های توقیف خودرو – در صورتی که توقیف اتفاق افتاده باشد – اعمال می‌شود.

اگر جریمه بین 60 روز تا یکسال از زمان ارتکاب تخلف پرداخت شود، راننده 25 درصد تخفیف دریافت می‌کنند. در صورتی که هزینه توقیف وجود داشته باشد، باید به طور کامل تسویه شود.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره رانندگی در امارات و اخذ گواهینامه در دبی

 

پرداخت جریمه پس از یکسال از تاریخ تخلف هیچ تخفیفی به همراه نخواهد داشت.

ابوظبی نیز طرح مشابهی را برای پرداختی‌های جریمه‌ها در نظر گرفته است.

رانندگان به طور کلی منتظر اعلام تخفیف بر روی جریمه‌ها از طرف پلیس امارت‌های مختلف هستند. آخرین تخفیف اعلام شده به رانندگان کمک می‌کند که، بسته به زمان پرداخت جریمه خود، مقداری از جریمه پرداختی خود را کاهش دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا