اخبار امارات

کمپین دبی برای آگاهی‌بخشی در مورد مشکلات ویزا

اگر اعتبار ویزا یا مدارکتان منقضی شده، از این کمپین استفاده کنید

به روز رسانی:
شنبه 25 فوریه 2023

فاز اول کمپین اداره‌ی کل اقامت و امور اتباع خارجه دبی (GDRFA) برای کمک به افرادی که مشکلات مرتبط با ویزا دارند به پایان رسید.

این یعنی غرفه‌ی این اداره که صبح روز شنبه در سیتی سنتر دیره باز شد،
اکنون بسته شده و محل جدیدی برای فاز دوم این کارزار اعلام خواهد شد.

طبق بیانیه‌ی این اداره، پس از پایان فاز اول کمپین ‘A Homeland for All’ به معنی «وطن برای همه»، جزییات فاز بعدی کارزار به‌زودی اعلام خواهد شد.

روز شنبه افراد بسیار زیادی در سیتی سنتر دیره حضور پیدا کردند تا از مشاوران GDRFA درباره‌ی مشکلات مرتبط با ویزا مشاوره و راهنمایی بگیرند. برخی از این افراد از ساعت ۷ صبح در آن‌جا حضور یافتند تا بتوانند مشکلاتی از قبیل ماندن بیش از اعتبار ویزا یا انقضای مدارکشان را حل کنند.

این کارزار برای عفو و بخشش نیست و تنها برای افزایش آگاهی درباره‌ی مسائل قانونی مرتبط با ویزا می‌باشد.

اداره کل اقامت و امور اتباع خارجه دبی (GDRFA) به کمک ساکنان، مسافران و گردشگرانی آمده است که ویزا یا اقامتشان با مشکل روبه‌رو شده است.

این اداره برای کمک به افراد مختلف از جمله کسانی که بیش از اعتبار ویزای خود در دبی مانده‌اند یا مدارکشان منقضی شده‌ است، یک کارزار سه‌روزه ترتیب می‌دهد.

این طرح از ۲۵ تا ۲۷ فوریه ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در سیتی سنتر دیره اجرا می‌شود و کارکنان اداره GDRFA در آن‌جا حضور خواهند داشت تا به افراد مشاوره داده و آن‌ها را برای انجام فرایند ویزا یا اقامت خود راهنمایی کنند.

ستوان سالم بن علی مدیر امور مشتریان و سخنگوی GDRFA می‌گوید که این کارزار که به دستور رئیس امارات ایجاد شده، فرصتی عالی برای افرادی است که نیاز به کمک و مشاوره مستقیم از مقامات مربوطه دارند.

همچنین در کنار این کمپین، افراد می‌توانند از طریق وبسایت، تماس تلفنی یا تصویری نیز از کارکنان این اداره مشاوره دریافت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا