اخبار امارات

به زودی تشخیص چهره به جای کارت و پول در دبی

در بعضی از فروشگاه های دبی، می توانید با چهره خود پول پرداخت کنید!

با به‌کارگیری سیستم پرداخت با استفاده از تشخیص چهره در دبی، خریداران در دبی می‌توانند بدون پول نقد یا کارت و فقط با چهره‌ی خود خرید نمایند.

نتوورک اینترنشنال و کارفور طی یک همکاری پلتفرم تشخیص چهره Face Pay را برای پرداخت از طریق سرویس شناسایی مشتری PopID را راه‌اندازی کردند.
مشتریان می‌توانند پس از انتخاب کالاهای خوراکی و روزانه‌ی خود از فروشگاه‌های کارفور، فقط با لبخند زدن در مقابل شناساگر تشخیص چهره در صندوق پرداخت را انجام داده و بدون نیاز به ارائه‌ی وجه نقد یا کارت اعتباری از فروشگاه خارج شوند.
این اولین سیستم پرداخت بیومتریک در دبی است که در فروشگاه‌های کارفور ماجد الفطیم در دیره و امساف اجرایی شده است.

برناردو پرلویرو، مدیر اجرایی فروشگاه‌های ماجد الفطیم می‌گوید: «کارفور همیشه در استفاده از تکنولوژی‌هایی که به تجربه‌ی مشتری کمک می‌کنند پیشتاز بوده و سعی داشته که از روش‌هایی استفاده کند که خرید را آسان‌تر می‌کند. استفاده از سیستم تشخیص چهره خرید و پرداخت را برای مشتریان ساده‌تر کرده و دیگر نیازی به همراه داشتن کیف پول ندارند. این روش یک روش امن و بدون مشکل است که تنها چند ثانیه زمان می‌برد و ما خوشحالیم که اولین فروشگاه در امارات هستیم که با همکاری PopID و نتوورک اینترنشنال این خدمات را ارائه می‌دهیم.»

برای استفاده از سیستم پرداخت خودکار با تشخیص چهره، مشتریان ابتدا باید در وبسایت یا اپلیکیشن کارفور برای این خدمات ثبت‌نام کنند. این سیستم بر اساس تکنولوژی تشخیص چهره‌ی PopID کار می‌کند و بر اساس شبکه‌ی تاییدی نتوورک اینترنشنال در سراسر امارات به کار گرفته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا