اخبار امارات

معرفی دو اپلیکیشن کاربردی برای ساکنین امارات

دسترسی آسان ساکنین امارات به خدمات دولتی با UAEICP و UAE PASS

به ساکنان امارات توصیه می‌شود که برای دسترسی آسان به خدمات دولتی، برنامه‌های UAEICP و UAE PASS را دانلود کنند، به خصوص اگر این افراد تا به حال در ادارات مختلف دولتی کار کرده‌اند، قصد سفر داشته و یا به امضای دیجیتال نیاز دارند.

برنامه UAE PASS اولین هویت دیجیتال ملی امن برای شهروندان و ساکنان است، که به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا به بسیاری از خدمات آنلاین در بخش‌های مختلف دسترسی پیدا کرده، اسناد و تراکنش‌های خود را امضا و برای آن‌ها به صورت دیجیتال تاییدیه کسب کنند، برای نسخه دیجیتالی مدارک خود درخواست دهند و از این مدارک رسمی برای دیگر خدمات استفاده کنند.

پیش از این، اداره فدرال هویت، تابعیت، گمرک و امنیت بنادر (ICP) از همه افراد خواسته بود تا برنامه UAEICP را دانلود کرده و از خدمات متنوع ارائه شده، از جمله درخواست ویزای توریستی برای ملاقات برای اقوام یا دوستان، بهره‌مند شوند.

مدیرعامل یک شرکت مشاوره تجاری گفت که استفاده از این برنامه (UAEICP) اجباری نیست، و به افراد این امکان را می‌دهد تا به جای حمل یک نسخه فیزیکی از ویزای خود، همیشه صفحه ویزا و آی‌دی الکترونیکی خود را به راحتی به همراه داشته باشند. وی همچنین گفت: ” الزامی برای داشتن برنامه UAE PASS وجود ندارد، اما از آن‌جایی که همه چیز در حال دیجیتالی شدن است، از مشتریان می‌خواهیم که برای راحتی بیشتر آن را داشته باشند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا