اخبار امارات

بزرگ ترین پارک آدرنالین سرپوشیده منطقه در ابوظبی

بزرگ ترین پارک آدرنالین سرپوشیده منطقه در ابوظبی افتتاح خواهد شد

بزرگترین پارک آدرنالین سرپوشیده جهان در القناة جذاب‌ترین مرکز تفریحی ساحلی ابوظبی در حال ساخت است. این پارک با نام ادریناک ادونچر (Adrenark Adventure) امسال افتتاح خواهد شد و برای خانواده‌ها و کودکان تمام سنین تجربه‌ای هیجان‌انگیز و منحصر‌به‌فرد رقم خواهد زد.

این پارک سرپوشیده در کنار پیسکول گیمینگ واقع شده و ۵ هزار متر مربع وسعت دارد که آن را به بزرگ‌ترین پارک آدرنالین در منطقه تبدیل می‌کند. ادریناک ادونچر شامل ۲۰ فعالیت هیجان‌انگیز مختلف از جمله صخره‌نوردی، بندبازی، وسایل هیجانی، سکوهای پرش و برای اولین بار در امارات، کارتینگ برقی سه‌طبقه می‌باشد.

 

بیشتر بخوانید: آیا دوست دارید تا هیجان انگیزترین پارک های دبی را بشناسید؟

 

این پارک وسایل بازی دیگر مانند سرسره، زیپلاین آخرین مدل با قابلیت شتاب و ترمز، سرسره‌های LED، غار گنج و بانجی و ترامپولین برای تمام سنین نیز دارد. برای کودکان خردسال نیز سرسره، بازی‌های امن و دوره‌های بند‌بازی در نظر گرفته شده است.

القناة که در حال تبدیل به یکی از بهترین مراکز تفریحی ساحلی در امارات است و هفت مرکز تفریحی مختلف از جمله آکواریوم ملی، پیکسول گیمینگ و حالا آدرنارک ادونچر دارد که تمام آن‌ها بهترین مراکز تفریحی سرپوشیده در نوع خود هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا