اخبار امارات

دبی، بهترین شهر دنیا برای سفرهای خانوادگی

در یک نظر سنجی جدید، دبی برترین مقصد گردشگری جهان در سال 2022 معرفی شد

فصل بهار یقینا یکی از بهترین مواقع سال برای سفر است. هوا آن چنان گرم و سوزان نیست ولی با این حال می‌توانید آفتاب بگیرید، و هوا آن چنان سرد و یخبندان هم نیست ولی با این حال می‌توانید از نسیم‌های خنک لذت ببرید.

نظرسنجی اخیر InsureMyTrip، یک شرکت بیمه‌ی گردشگری، بهترین شهرها برای سفرهای خانوادگی را اعلام کرد. این نظرسنجی کیفیت هتل‌های خانوادگی، کیفیت سواحل نزدیک، تعداد جاذبه‌های خانوادگی، دمای آب، پایین‌ترین طول موج، ضعیف‌ترین قدرت جریان اقیانوس و امنیت محیط را مورد بررسی قرار داد.

دبی به معنای واقعی کلمه بهشتی پر از تم پارک، تجارب غذایی بی‌نظیر، جاذبه‌های توریستی و بسیاری از جذابیت‌های دیگر است! اگر هدفتان از سفر این است که روی سواحل شنی دراز بکشید، دبی وقتی هنوز کاملا گرم و سوزان نیست بهترین مقصد است. اگر دنبال ماجراجویی و فعالیت‌های هیجان انگیز مانند اسکای دایوینگ و دزرت داینینگ هستید نیز مقصدی بهتر از دبی پیدا نمی‌کنید.

از هفت دسته، دبی در پنج دسته شامل امنیت محیط (۱۰)، کیفیت جاذبه‌های خانوادگی (۱۰)، ضعف جریان اقیانوس (۹.۷۵) و دمای آب (۷.۷)، بالاترین امتیازها را کسب کرد و در مجموع برترین مقصد جهان برای سفرهای خانوادگی در سال ۲۰۲۲ شناخته شد.

همچنین طبق گزارش جدید Travelport، امارات بیشتر از هر کشور دیگری در جهان وضعیت کرونایی را پشت سر گذاشته و احیا شده است.

آخرین داده‌های منتشر شده از سوی Travelport نشان می‌دهد که امارات نسبت به سطوح خود در سال ۲۰۱۹، ۱۱۰ درصد احیا شده است.

دبی پس از احیا قدرت را در دست گرفته است و در حال حاضر به اندازه‌ی ۱۱۴ درصد سطوح ۲۰۱۹ فعالیت می‌کند.

این آمار نه تنها دبی را دومین شهر احیا یافته در خاورمیانه می‌کند، بلکه حاکی از قرار کرفتن این شهر در مقام پنجم از نظر احیا در تمام جهان است.

تنها شهر خاورمیانه که با آمار ۱۱۵ درصدی خود بیشتر احیا یافته است، شهر ریاض می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا