اخبار امارات

بازارچه محصولات خانگی در دبی

ساکنین می توانند کالاهای تولیدی خانگی خود را در البرشا پاند پارک بفروشند

در طرح جدید شهرداری دبی، فریج سوق فرصت فروش کالاهای تولیدی خانگی را در بازار غیررسمی برای ساکنین دبی فراهم می‌کند تا آن‌ها را برای کارآفرینی تشویق کند. این رویداد در طول هفته جاری در البرشا پاند پارک برگزار می‌شود.

فریج سوق که به معنی بازارچه محلی است، قصد دارد به کارآفرینان خانگی کمک کند که یک گام به‌سمت ایجاد کسب‌وکار خود بردارند. با اینکه این بازارچه در اصل مخصوص اماراتی‌هاست اما بخش‌های مخصوصی برای اتباع خارجی و فروش محصولات آن‌ها نیز درنظر گرفته است.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با بهترین مراکز خرید دبی

 

احمد الزرعونی مدیر دپارتمان پارک‌‌ها و مناطق تفریحی شهرداری دبی می‌گوید: «ما شرکت‌کنندگان را تشویق می‌کنیم که مجوز یا پروانه کسب‌وکار داشته باشند اما الزامی نیست. ما با همکاری با Dubai SME و دپارتمان اقتصاد دبی قصد داریم این فرآیند را ساده‌سازی کنیم تا افراد بیشتری کسب‌وکارهای خود را ثبت کنند.»

در پایان این ماه، این بازارچه به پارک الورقا ۳ منتقل خواهد شد و از ۱ تا ۱۰ ژانویه در آن مکان دایر خواهد بود. تمام غرفه‌ها رزرو شده و افراد برای در اختیار گرفتن غرفه در لیست انتظار قرار گرفته‌اند. این اولین سالی است که این رویداد برگزار می‌شود و برگزارکنندگان در نظر دارند با تجربیات رویداد امسال، سال آینده بازارچه بزرگ‌تری برپا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا