اخبار امارات

با پر شدن اتوبوس ها، عده ای با تاکسی به عمان سفر میکنند

توقف تمدید ویزای توریستی امارات از داخل کشور

دشواری رفت‌وآمد مسافران عمانی با افزایش سیل مسافران درپی قانون جدید امارات برای تمدید ویزا

مسافران عمانی در دبی و تاجرانی که به‌طور مرتب به عمان سفر می‌کنند، به تازگی در تهیه بلیت اتوبوس برای رفت‌وآمد به عمان دچار مشکل شده و برای بازگشت به عمان به تاکسی‌های عمانی با هزینه ۲۰۰ درهم برای هر مسافر (با ظرفیت 4 مسافر) روی آورده‌اند.

در قانون جدید امارات برای تمدید ویزا دیگر نمی‌توان از داخل کشور برای تمدید ویزا اقدام کرد. این قانون از روز سه‌شنبه اجرایی شد و کارشناسان مسافرتی می‌گویند تنها در شارجه و ابوظبی این قانون جدید برقرار است.

سفر زمینی به عمان دردسترس‌ترین گزینه برای خروج از امارات و تمدید ویزا است و شرکت‌های مسافرتی برای تسهیل فرآیند تمدید ویزا اتوبوس‌های زیادی در خط عمان اضافه کرده‌اند. با این حال گفته می‌شود ظرفیت اتوبوس‌ها پر شده و تمام بلیت‌ها تا روز دوشنبه فروخته شده است.

این مسئله در کنار هزینه‌ی بالای سفر هوایی به عمان، باعث شده بسیاری از افرادی که به‌طور مرتب به مسقط رفت‌و‌آمد می‌کنند از تاکسی‌های محلی استفاده کنند. همچنین مسافرانی که از عمان برای دیدار با خانواده، کار یا تفریح به امارات آمده‌ بودند با مشکل روبه‌رو شده و برای بازگشت باید از تاکسی‌ استفاده کنند. این نخستین باری است که چنین اتفاقی رخ می‌دهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا