اخبار امارات

سه پارک دبی نشان استاندارد بین المللی را دریافت کردند

پارک های النخیل، النهده و البرشا پاند نشان استاندارهای بین المللی گرفتند

شهرداری دبی به مناسب دریافت جایزه پرچم سبز (Green Flag Award)، که به پارک‌ها و تفریحگاه‌های دارای استانداردهای جهانی در زمینه بالا بردن بازدهی مدیریت پارک‌های عمومی تعلق می‌گیرد، در سه پارک این امارت پرچم‌های سبز رنگ به اهتزاز در آورد. این پرچم‌ها در سه پارک النخیل، البرشا پاند و النهده پاند افراشته شدند.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با بهترین پارک های دبی به همراه تصاویر و اطلاعات کامل

 

برنده شدن جایزه پرچم سبز مهر تاییدی جهانی است بر کارآمدی پارک‌ها و تفریحگاه‌ها به سبب تعهد به استانداردهای برنامه اعتباربخشی بین‌المللی که پارک‌ها و فضای سبز مدیریت‌شده را تحت نظر دارد. این برنامه به طور بین‌المللی توسط یک موسسه خیریه در زمینه محیط زیست و با همکاری گروهی از فعالان این حوزه در کشورهای مختلف مدیریت می‌شود.

پارک‌های برنده‌ی این جایزه دارای ویژگی‌های گوناگونی هستند که نیازهای بازدیدکننگان را برطرف می‌کنند. این نیازها شامل وسایل ورزشی برای بزرگسالان، بازی‌‌های کودکانه، پیاده‌رو، نشیمن‌گاه زیر سایه، مسیرهای دوچرخه‌سواری و دو و زمین‌های ورزش، به علاوه انجام فعالیت‌های باغبانی، می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: بهترین پارک های آبی دبی را بشناسید

 

در کنار همه این‌ها، شهرداری توجه ویژه‌ای نسبت به بهداشت عمومی، تعمیر وسایل، حفظ طبیعت و میراث، و ویژگی‌های بسیار دیگری که مورد تجلیل داوران این جشنواره قرار می‎گیرند، دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا