اخبار امارات

امارات ششمین کشور برتر جهان برای زندگی مهاجران شد

چرا خارجی ها زندگی در امارات را دوست دارند؟

گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد امارات در رتبه‌ی ششم بهترین کشورها برای زندگی اتباع خارجی است. این گزارش در Expat Insider 2022 توسط Internations منتشر شده و اطلاعات آن از نظرسنجی از حدود ۱۲ هزار نفر در سراسر جهان جمع‌آوری شده است. پاسخ‌دهندگان از ۱۷۷ ملیت مختلف بودند و در ۱۸۱ کشور مختلف زندگی می‌کردند. نظر حداقل ۵۰ نفر برای قرار دادن هر کشور در لیست سنجیده شد.

این گزارش در رابطه با شاخص کیفیت زندگی، امارات را در رتبه‌ی پنجم قرار می‌دهد. شاخص کیفیت زندگی مواردی همچون گزینه‌های تفریحی، سفر، سلامت و درمان و امنیت و ایمنی محیط را لحاظ می‌کند. امارات همچنین در رتبه‌ی پنجم بهترین کشورها برای کار در خارج از کشور قرار گرفت که در آن شرایط آینده‌ی شغلی، رابطه‌ی کار و تفریحات،حقوق، امنیت شغلی و فرهنگ کار بررسی می‌شود.

 

بیشتر بخوانید: جاهای دیدنی دبی و امارات که ارزش یک بار رفتن را دارد

 

امارات در شاخص موارد اساسی زندگی اتباع خارجه شامل زندگی دیجیتال، اقامت و زبان می‌شود رتبه‌ی دوم در جهان را کسب کرد.

بسیاری از افرادی که از کشورهای مختلف برا کار و زندگی به امارات آمده‌اند فرهنگ کار امارات و فضای صمیمی محیط در عین پذیرفتن تفاوت‌ها را تحسین می‌کنند. همچنین امنیتی که در خیابان‌های امارات حس می‌شود چیزی است که بسیاری از اتباع خارجه در کشورهای خود تجربه نکرده‌اند.

کیفیت زندگی، فضای مدرن و منظم شهری و سهولت زندگی برای افراد مجرد و خانواده‌‌ها، در کنار چند ملیتی بودن و پذیرش فرهنگ‌های مختلف، چیزی است که اتباع خارجی را عاشق زندگی در امارات می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا