اخبار امارات

گران ترین پکیج های سال نو در دبی، 260 هزار درهم قیمت دارد

پکیج های سال نو اعلام شد

گردشگران از سراسر جهان به امارات می‌آیند تا از تجربه‌های خاص و لوکسی که این کشور برای ارائه دارد لذت ببرند. برخی از هتل‌های معروف این کشور پکیج‌های ویژه‌ای برای سال نو ارائه می‌دهند که تا 260 هزار درهم قیمت دارند.

در آتلانتیس دِ پالم (Atlantis, the Palm) که هر سال آتش‌بازی‌های پر زرق و برقی را به نمایش می‎گذارد، مهمانان برای حداقل 5 روز اتاق رزرو می‌کنند. هزینه این اقامت پنج روزه در سوییت بی‌نظیر آتلانتیس از 28 دسامبر تا 2 ژانویه 259250 درهم، بدون احتساب مالیات، خواهد بود. ظرفیت این اتاق، با خدمات 24 ساعته و منظره‌ای رو به پالم و دریا، 5 نفر (بزرگسال) است. همچنین با پرداخت تقریبا 177400 می‌توانید یک سوییت زیر آب اجاره کنید که چشم‌اندازی از آکواریوم بزرگ Ambassador Lagoon at Atlantis را در مقابل چشمانتان قرار می‌دهد.

هزینه یک شب اقامت در دبی سوییتِ آرمانی هتل (Armani Hotel) واقع در داون تاون در طول نزدیکی شب سال نو 50 هزار درهم خواهد بود. هزینه سه شب اقامت از 30 دسامبر تا 2 ژانویه 140 هزار درهم خواهد بود – بدون احتساب مالیات. این سوییت، طراحی شده توسط طراح مد معروف ایتالیایی، جورجیو آرمانی، در طبقه 39 برج خلیفه قرار دارد.

هزینه چهار روز اقامت از 29 دسامبر تا 1 ژانویه در یک ویلای ساحلی چهارخوابه، به همراه یک استخر خصوصی با ده نفر ظرفیت در تفریحگاه FIVE در پالم جمیرا، 111225 درهم خواهد بود.

در هتل لوکس برج العرب، در طول هفته آخر دسامبر باید حداقل برای پنج شب اتاق رزرو کنید. هزینه پنج شب اقامت در یکی از سوییت‌های آن، بدون احتساب مالیات، حداکثر 107975 درهم خواهد بود.

هتل St. Regis Dubai در دِ پالم یک پکیج 80 هزار درهمی شامل اقامت طولانی نامشخصی برای حداکثر 6 نفر، یک پکیج شام (silver dinner package) و یک نمایش آتش‌بازی جذاب ارائه می‌دهد.

در آدرس داون تاون (Address Downtown) نیز در طول هفته آخر سال، اتاق‌ها برای حداقل پنج شب رزرو می‌شوند. یک سوییت اختصاصی برای سه نفر از 27 دسامبر تا 1 ژانویه تقریبا 44048 درهم، بدون احتساب مالیات، هزینه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا