اخبار امارات

یک مرکز تفریحی جدید در دبی فستیوال سیتی باز می شود

یک فضای تفریحی جدید به نام صیف در دبی فستیوال سیتی قرار است رنگ و بوی متفاوتی به زمستان امسال اضافه کند. این مجموعه روز سه‌شنبه ۲۰ دسامبر در فستیوال بی باز می‌شود و وعده‌ی فضای شاد، غذاهای جدید و جذاب و سرگرمی‌های مفرح می‌دهد. صیف در زبان عربی به معنی تابستان است.

این مجموعه با همکاری دبی فستیوال سیتی و 7Management تاسیس شده و قرار است به یک مرکز پررفت‌وآمد برای نوشیدنی، غذا و سرگرمی تبدیل شود.

منوهای بین‌المللی متفاوت و جذابی همراه با نوشیدنی‌های ترکیبی مخصوص سرو خواهد شد و دکوراسیون این مجموعه همراه با چراغ‌های نئونی مدرن و چیدمان سرزنده، فضای عالی برای عکس گرفتن ایجاد می‌کند. برنامه‌های نمایشی مختلفی نیز برگزار می‌شود و هنرمندان از جمله رقصندگان، خوانندگان و بازیگران سیرک روی صحنه می‌آیند.

 

بیشتر بخوانید: بهترین مراکز تفریحی و جاهای دیدنی دبی

 

با افتتاح مجموعه صیف در دبی فستیوال سیتی مال، مقصد جدید و بی‌نظیری برای استفاده‌ی حداکثری از هوای بی‌نظیر زمستان در دبی برای ساکنین در دسترس خواهد بود.

اما تا قبل از افتتاح آن نیز دبی فستیوال سیتی چیزهای زیادی برای ارائه دارد. اگر هنوز نمایش آبی ایمجین با فواره‌ها، چراغ‌ها و لیزرهای مخصوصش را تماشا نکرده‌اید حتما با خانواده‌ی خود یک عصر را به آن اختصاص بدهید. همچنین سیرک‌ آبی فونتانا نیز نمایشی است که نباید آن را از دست بدهید.

بیشتر بخوانید: آشنایی با بهترین و جذاب ترین پارک های دبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا