اخبار امارات

گلوبال ویلیج دبی دیرتر بسته می شود

فصل جاری دهکده جهانی دبی یا گلوبال ویلیج، تا 7 می تمدید شد

برنامه‌های «فصل 26» که قرار بود در تاریخ دهم آوریل به پایان برسد، اکنون تا هفتم ماه می تمدید شده است.

هزینه بلیط ورودی به پارک گلوبال ویلج در صورت خرید آنلاین یا از طریق اپلیکیشن، پانزده درهم و در صورت خرید از گیت، بیست درهم می باشد.

پارک گلوبال ویلج با مساحت 1.6 میلیون متر مربع میزبان 26 غرفه از کشورهای مختلف بوده و بهترین تجربه خرید، غذاخوری و سرگرمی را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد.

سازه نمادین نزدیک میدان عربی یکی از جدیدترین جاذبه‌هایی است که امسال اضافه شده و خیابان شادی را به خیابان آتش بازی متصل می کند.

«کافی شاپ روی پل» با الهام از پل مارگارت بوداپست، یک بخش جدید به نام Peter Rabbit که بر اساس انیمیشن موفق شرکت Silvergate Media ساخته شده و غرفه کشور عراق جدیدترین جاذبه‌هایی است که به گلوبال ویلج اضافه شده است.

در این پارک بازدیدکنندگان همچنین شاهد نمایش‌ فرهنگ‌ سنتی کشورهای مختلف، سرگرمی‌های خیابانی و نمایش بدلکاری، غذاهای خیابانی و … می باشند.

تخفیف جدید

به لطف آفرهای جدید ‘واندر باندلز’ برای بلیط، بازدیدکنندگان گلوبال ویلیج حالا می‌توانند از بازدید خود بهترین استفاده‌ی ممکن را بکنند. پکیج‌های اعلام شده بر روی سواری‌ها و جاذبه‌ها تخفیفاتی شگفت‌انگیز ارائه می‌دهند.

سه بلیط جدید واندر باندلز وجود دارد: مخصوص کودکان، مشتاقان هیجان و خانواده‌ها. هر سه‌ی آن‌ها شبی عالی ولی خوش‌قیمت را در پارک تفریحی ماموت به خانواده‌ها ارائه می‌کنند.

واندر باندل کودکان مخصوص کودکان سه تا شش سال است و برای هر کودک ۱۴۰ درهم قیمت دارد. این باندل، کوچک‌ترها را به سفری فراموش‌نشدنی میان ‘باور کنی یا نه! ریپلی’، آدیتوریوم، سینمای متحرک ۴ بعدی، هزارتوی آینه‌ای جذاب با صد آینه و واقعیت افزوده، منطقه‌ی ماجراجویی پیتر خرگوشه و هر چند سواری کارناوالی که بخواهند می‌برد.

کسانی که می‌خوانند قلب خود را به تپش بیندازند می‌توانند واندر باندل مشتاقان هیجان به قیمت ۱۶۵ درهم را تهیه کنند که شامل نخستین نمایش بدلکاری آبی خاورمیانه یعنی هاربر فورس می‌شود. همچنین می‌توانید در تالار وحشت ‘باور کنی یا نه’ حسابی بترسید و بعد از آن سواری‌های ترسناکی چون برج‌های ترانسیلوانیا، مانیلا میهم، گلوبال برج و لاندن لوپ رولرکوستر را تجربه کنید.

واندر باندل خانواده‌ها ۱۶۵ درهم قیمت دارد و بازدیدکنندگان از تمام سنین را قادر می‌سازد سوار بر فستیوال ویل ۶۰ متری شوند و از سواری‌هایی چون برج ترانسیلوانیا و کشتی کارائیبی لذت ببرند. به دنبال آن‌ها منطقه‌ی ماجراجویی پیتر خرگوشه یا نمایش بدلکاری هاربر ورس و همچنین سفری جذاب در ‘باور کنی یا نه’ ریپلی خواهد بود.

هر سه باندل می‌توانند به صورت آنلاین یا جلوی درب گلوبال ویلیج خریداری شوند و به مدت یک عصر اعتبار دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا