اخبار امارات

آپارتمانی در پالم جمیرا به قیمت 1 میلیارد درهم فروخته شد

بخش املاک و مستغلت دبی در هفته جاری با فروش آپارتمان یک میلیارد درهمی در پالم جمیرا، رکورد خیره کننده‌ای را به ثبت رساند

مجموع معاملات املاک و مستغلات دبی به 12.9 میلیارد درهم رسیده و این معامله جزو بزرگترین معامله ثبت شده در هفته منتهی به 4 نوامبر محسوب می شود.

سه معامله برتر انجام شده عبارتند از: فروش زمین در «ورلد آیلند» به قیمت 350 میلیون درهم، فروش زمین به قیمت 95 میلیون درهم در جزیره 2 و فروش زمین به قیمت 350 میلیون درهم در جایگاه سوم ورلد آیلند.

 

بیشتر بخوانید: خرید ملک در دبی و آشنایی با مشاورین املاک در امارات

 

جبل علی اول با انجام 122 معامله به ارزش 428.59 میلیون درهم بیشترین معامله هفته جاری را به ثبت رسانید و پس از آن الحبیه پنجم با 72 معامله به ارزش 175.57 میلیون درهم و الجبیه چهارم با 24 معامله به ارزش 215 میلیون درهم در جایگاه بعدی قرار دارند.

در خارج از پالم جمیرا، دومین معامله بزرگ انجام شده، فروش آپارتمان به قیمت 815 میلیون درهم در منطقه بیزینس‌بی و پس از آن فروش آپارتمان به قیمت 691 میلیون درهم در منطقه «مارسا دبی» می باشد.

 

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل خرید خانه در دبی

 

مجموع املاک رهن شده در هفته جاری به 1.33 میلیارد درهم رسیده که اکثر آنها مربوط به زمینی در منطقه الحمریه بوده که معامله آن با قیمت 150 میلیون درهم انجام شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا