اخبار امارات

آمازون و نون این ماه دو حراج بزرگ در امارات خواهند داشت

در ماه جاری، دو حراج‌ کوتاه‌مدت در فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی آمازون (Amazon) و نون (Noon) موجود است که تخفیفات ارزنده‌ای برای بسیاری از محصولات خود ارائه می‌دهند.

آمازون

از پنجشنبه 10 نوامبر تا شنبه 12 نوامبر، مشتریان می‌توانند آخر هفته خود را صرف خرید از آمازون و استفاده از تخفیف‌های آن کنند.

با بهره‌بردن از این حراج می‌توانید از برندهای بزرگی مانند هیوگو باس، لاکوست، الیزابت آردن، کلوین کلین، فیلیپس و غیره با تخفیف خرید کند. این تخفیفات هم برای اعضای طرح پرایم و هم کسانی که عضو پرایم نیستند در دسترس است، اما اعضای پرایم می‌توانند از تخفیفات انحصاری دیگری نیز بهره‌مند شوند. این شامل دسترسی سریعتر به تمام تخفیفات موجود طی 1 تا 8 نوامبر، و همچنین دسترسی سریعتر به تخفیفات 9 نوامبر می‌شود. به مشتریان عضو پرایم مشمول تحویل بین‌المللی رایگان از آمازون آمریکا و انگلیس تعلق می‌گیرد.

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره خرید ارزان دبی و آشنایی با بهترین مراکز خرید ارزان در امارات

 

افراد می‌توانند در amazon.ae/prime برای 30 روز اشتراک آزمایشی پرایم ثبت نام کرده و به بسیاری از محصولات دسترسی پیدا کنند.

نون

این نوامبر، شرکت نون حراج سالانه جمعه زرد خود و رویداد خرید سینگلز دِی خود را برگزار می‌کند.

حراج جمعه زرد نون از شنبه 20ام، تا یکشنبه 27ام برقرار خواهد بود. اما پیش از آن، حراج سینگلز دِی در پنجشنبه 11 نوامبر آغاز شده و در نیمه شب شنبه 12 نوامبر به پایان می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا