اخبار امارات

فستیوال خلاقیت منطقه 8 روز دیگر دوباره در دبی برگزار می شود

این نوامبر، هفته دبی دیزاین با هشتمین فصل خود در دبی دیزاین دیستکریت (d3) برگزار می‌شود.

این رویداد شش روزه که از 8 تا 13 نوامبر برپا خواهد بود، با شماری از آثار مدرن، نمایشگاه‌ها و ارائه‌های مبتنی بر تجربه، به استقبال بازدیدکنندگان خواهد رفت. تم امسال “طراحی همراه با تاثیر” (Design with Impact) نام داشته و بر طراحی آینده‌ای پایدار متمرکز است.

بازدیدکنندگان قادر خواهند بود تا شاهد تعدادی از طراحی‌های نوآورانه، که باعث ایجاد گفتگو درباره چگونگی اثر مثبت چنین طرح‌هایی بر محیط زیست می‌شوند، باشند.

 

بیشتر بخوانید: برای کسب اطلاعات بیشتر از هفته طراحی دبی روی لینک کلیک کنید.

 

یکی از رویدادهای اصلی دبی دیزاین ویک Downtown Design نام دارد. این رویداد که از 9 تا 12 نوامبر برگزار می‌شود، دارای محافل گفتگو جمعی خواهد بود. در The Forum of Downtown Design شماری از کارشناسان محلی و بین‌المللی گرد هم خواهند آمد تا به تبادل ایده‌ها در رابطه با تمام ترندها و نوآوری‌ها اخیر بپردازند.

در Design Market FLTRD، بازدیدکنندگان می‌توانند در طول شش روز به دیدن برندهای جدیدی از محصولات مختلف، از لوازم خانگی گرفته تا لباس، بروند. همینطور در طول آخر هفته (12 و 13 نوامبر) این بازار شامل بهترین‌ها در بین صنایع دستی خواهد شد.

با شرکت‎ در کارگاه‌های برگزار شده توسط دبی دیستریک دیزاین ویک، می‌توانید بازدید تجربی‌تری داشته باشید و چیزهای جدید از استادان حاضر در محل یاد بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا