اخبار امارات

ساخت بلند ترین هتل دنیا در دبی، سال آینده تمام می شود

بلندترین هتل جهان یک سال دیگر در دبی ساخته می‌شود

تنها یک سال دیگر به اتمام ساخت بلندترین هتل جهان، برج سیِل Ciel با ۳۶۵ متر ارتفاع در دبی مارینا مانده است. چند هفته بعد از اتمام ساخت اولین مهمانان به اتاق‌هایشان خواهد رفت و صاحبان آپارتمان‌های آن به واحد‌هایشان نقل مکان خواهند کرد.

با ساخت این هتل، دبی همچنان صاحب بلندترین هتل جهان خواهد بود، عنوانی که پیش از آن متعلق به هتل Gevora با ۳۵۶ متر ارتفاع در بزرگراه شیخ زاید است.

هتل سیِل توسط گروه معماری لندنی به نام NORR طراحی شده و بیش از ۱۰۰۰ اتاق، سکوی دید باز در طبقه‌ی ۸۱ و اسکای تراس در پشت بام همراه با استخر دارد. طبق برنامه، ساخت این هتل در سه‌ماهه‌ی آخر سال ۲۰۲۳ تمام خواهد شد. شریک اصلی ساخت این هتل، شرکت تاسیس راه‌آهن چین است که دومین شرکت ساخت‌وساز جهان از لحاظ درآمد محسوب می‌شود. بیشتر بخش‌های این پروژه در دوران اوج همه‌گیری کووید ساخته شد.

سازندگان قصد دارند بسیاری از واحد‌های این هتل را بفروشند و گزینه‌های سرمایه‌گذاری ویژه‌ای در این هتل وجود دارد. در حال حاضر نیز چندین واحد از این هتل در فهرست فروش قرار گرفته‌اند و واحد‌های استودیو بالای ۱.۳ میلیون درهم قیمت دارند. پیش‌بینی می‌شود با توجه به موقعیت این هتل در دبی مارینا، تقاضای زیادی برای آن شکل بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا