اخبار امارات

آشنایی با طرح جدید حقوق بازنشستگی طلایی در امارات

طرح جدید “حقوق بازنشستگی طلایی” که در سه‌شنبه اعلام شد، به ساکنان در برنامه‌ریزی برای دوران بازنشستگی خود کمک شایانی خواهد کرد. نشنال باندز، شرکت ملی پس‌انداز و سرمایه‌گذاری منطبق با شریعت، اعلام کرد که این طرح “89 درصد از جمعیت مهاجران امارات را در بر می‌گیرد.”

بر اساس این طرح، کارمندان این امکان را خواهند داشت تا هر ماه تنها 100 درهم پرداخت کرده و بعدا از سود مقدار جمع‌آوری شده استفاده کنند. این مبلغ علاوه بر پاداش‌های ارائه شده توسط سازمانی که در آن مشغول به کار هستند، شامل آن‌ها شود.

این طرح در راستای “تقاضای رو به رشد” از سمت کارمندان و کارفرمایان معرفی شد. هدف این برنامه خاص کمک به شرکت‌های ثبت شده با اوراق قرضه ملی (National Bonds) برای حمایت از اهداف مالی کارمندان خود است.”

هدف این طرح حمایت از تلاش‌ سازمان‌ها برای حفظ کارکنان خود و همچنین کمک به برنامه‌ریزی پیشاپیش برای امور مالی پس از دوران خدمتشان است.

کارمندان می‌توانند از طریق برنامه National Bonds فایل بازنشستگی خود را بررسی کرده و هزینه‌ ‌جمع‌آوری شده را مشاهده کنند. این افراد همچنین میتوانند در برنامه پاداش 35 میلیون درهمی قرار گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا