اخبار امارات

کفش های دیجیتال 30 دلاری متاورس

کفش‌های دیجیتال تقاضای بالای دارند و به دنبال یک ترند جدید در متاورس، عده‌ای تا 30 دلار برای خرید یک جفت کفش مجازی هزینه می‌کنند. این کفش‌ها به صورت آنلاین در دسترس هستند و تنها می‌توانند بر روی عکس‌ها و ویدیوها پوشیده شوند.

متاورس ضمن گسترش بیش از پیش خود، به دنبال وارد کردن هر چیزی که وجود فیزیکی دارد به درون دنیای مجازی بوده و جدیدترین پیشرفت آن در این زمینه نیز ورود کفش‌ها و دیگر پاپوش‌ها به این جهان ساختگی است.

موسس برند پاپوش‌های مجازی گفت: “تقاضای بسیاری برای آیتم‌های دیجیتال مد روز وجود دارد و البته از این هم بیشتر خواهد شد، زیرا به آرامی در حال تبدیل شدن به استاندارد جدیدی برای تمام صنعت مد است. برندهای بزرگ همین الان هم برای جذب مخاطب بیشتر، از ابزارها دیجیتال بهره می‌برند. فشن شو‌ها، مجله‌های دنیای مد و پیش‌بینی‌کنندگان ترندها، در کنار طراحان مد عادی، به طراحان مد دیجیتال نیز بها می‌دهند.”

او افزود: “می‌توانم پدیده مد دیجیتال را با اختراع نایلون مقایسه کنم. چیزی است می‌تواند با توسط همه، به اشکال مختلف، و برای اهداف متفاوت مورد استفاده قرار گیرد.”

قیمت بیشتر مدل‌های این کفش‌های اسپورت، که با دقت بسیاری طراحی شده‌اند، بین 20 تا 30 دلار است، و روند تهیه آن‌ها با تجربه خرید آنلاین معمولی متفاوت است. مشتری، پس از انتخاب مدل و رنگ کفش، چندین عکس آپلود می‌کند تا شرکت یکی از آن‌ها، که مناسب‌ترین مورد برای شخصی‌سازی کفش‌هاست، را انتخاب کند. سپس این عکس با تصویر کفش‌ خریداری شده برای مشتری فرستاده می‌شود تا آن را در فضای مجازی پست کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا