اخبار امارات

دبی دستگاه نان رایگان نصب می‌کند

روز شنبه، مرکز جهانی مشاوره اوقاف محمد بن راشد (MBRGCEC)، تحت بنیاد اوقاف و امور خردسالان (AMAF)، اعلام کرد که طرح “نان برای همه” با هدف کمک‌رسانی به خانواده‌های بی‌بضاعت و کارگران از طریق تهیه نان رایگان طی دفعات متعدد در روز اجرا خواهد شد.

این پروژه در راستای اهداف عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس و نخست وزیر امارات و حاکم دبی اجرا می‌شود. وی در ابتدای شیوع کرونا تایید کرده بود “در امارات، هیچ‌کس گرسنه و یا محتاج سر به بالین نمی‌گذارد”.

هدف این طرح تهیه نان تازه برای افراد نیازمند از طریق دستگاه‌های هوشمند که در چندین مکان مختلف کار گذاشته می‌شوند، است. این دستگاه‌های از پیش برنامه‌ریزی شده، با پیروی از شیوه‌ای مدرن و پایدار برای انجام کارهای خیریه، نان را آماده کرده و به صورت رایگان در اختیار این افراد قرار می‌دهد.

این طرح از بدنه مردم کمک می‌گیرد، و به افراد این فرصت را می‌دهد تا در چنین برنامه بدیعی که از اصل تامین مالی جمعی کوتاه‌مدت بهره می‌برد، مشارکت داشته باشند.

“نان برای همه”، با همکاری برند اسواق، دستگاه‌های هوشمندی در سوپرمارکت‌های واقع در المزهر، الورقا، مردف، ند الشبا، ند الحمر، القوز، و البدع قرار می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا