اخبار امارات

بزرگ ترین مرکز ورزشی سرپوشیده در دبی

بزرگترین مرکز ورزشی سرپوشیده در خاورمیانه و آسیا در چند ماه آینده راه اندازی می شود.
اگر به دنبال مکان جدیدی برای فعالیت و گذراندن وقت با دیگر طرفداران تناسب اندام هستید، به الحبتور سیتی نگاه کنید. یک خیمه بزرگ سفید در این مکان ظاهر شده است، و این نوید را می دهد که بهترین نقطه برای طرفداران ورزش باشد.

این فضای غول پیکر که «دنیای ورزش دانوب» (Danube Sports World) نامیده می شود، یک مرکز ورزشی چندگانه خواهد بود که دارای چهار زمین سرپوشیده کریکت، نه زمین پدل تنیس ، هشت زمین بدمینتون، سه زمین فوتبال سرپوشیده، سه زمین والیبال ساحلی و تنیس روی میز خواهد بود.

گنبد 100 هزار فوت مربع و 25 متر ارتفاع دارد که آن را به بزرگترین مرکز ورزشی سرپوشیده در خاورمیانه و آسیا تبدیل می کند. با هدف ارتقای تناسب اندام و رفاه در منطقه، این مرکز با آکادمی های ورزشی برتر ارتباط برقرار می کند و سالن بدنسازی، کافه و موارد دیگر خواهد داشت.

در حالی که منتظر راه‌اندازی باشکوه این مرکز ورزشی خاص هستیم، رویدادهای ورزشی هیجان‌انگیز زیادی در شهر وجود دارد که منتظر آن هستیم، از جمله بازگشت چالش تناسب اندام دبی. این چالش که از 29 اکتبر تا 27 نوامبر 2022 اجرا می شود، همه افراد شهر را به انجام هر روز 30 دقیقه ورزش به مدت یک ماه تشویق می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا