بازار ساحلی سوق المرفا یک ساله شد!

بازار ساحلی سوق المرفا یک ساله شد!

سوق المرفا یکی از بهترین مکان‎ها برای خرید است. این سپتامبر، بزرگترین بازارچه سرپوشیده شهر در محدوده ساحلی، اولین سالگرد برپایی خود را جشن می‌گیرد. این مکان با فستیوال‌ها و فعالیت‌های مختلفی که به مناسب یک‌سالگی خود ارائه می‌دهد، خانواده‌ها را کاملا سرگرم خواهد کرد.

لیست خرید خود را آماده کنید و شانس خود برای برنده شدن جوایز ارزنده‌ای مانند اقامت تفریحی را محک بزنید. تنها کاری که باید بکنید این است که 150 درهم یا بیشتر در یک فروشگاه خرج کرده تا در این قرعه‌کشی شرکت داده شوید.

 

بیشتر بخوانید: آیا دوست دارید اطلاعات کاملی از مراکز خرید دبی  داشته باشید؟ 

 

توجه کنید که 62 شانس برای برنده شدن اقامت تفریحی در Centara Mirage Beach Resort Dubai وجود دارد. هر روز دو برنده!

اگر به ارزش 100 درهم یا بیشتر خرید کنید، شانس برنده شدن یک سبد پر از محبوب‌ترین محصولات این مقصد به ارزش 250 درهم را خواهید داشت. با خرید به ارزش تنها 50 درهم نیز یک کارت جایزه با کوپن‌های خرید دریافت می‌کنید.

همچنین آخر هفته‌ها می‌توانید از ساعت 5 عصر تا 10 شب، از هدیه‌های ویژه و سرگرمی‌های این مکان لذت ببرید.

فستیوال غذا که در 8 سپتامبر برگزار می‌شود، غذاهای متفاوتی از سراسر دنیا ارائه می‌دهد، و در فستیوال هنری 10 سپتامبر نیز می‌توانید به دیدن آثار هنری مختلف بروید.

در حال حاضر بیش از 700 فروشگاه در این مکان باز است و 200 فروشگاه دیگر در زمینه‌های متفاوتی از جمله فرش، چراغ، ادویه، مد، لوازم برقی و غیره نیز برپا خواهد شد.

سوق المرفا، دبی آیلندز، یکشنبه‌ها تا پنجشنبه‌ها از ظهر تا نیمه شب، جمعه‌ها و شنبه‌‌ها از 2 بعد از ظهر تا 2 بامداد.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل