گران ترین خانه در دبی به قیمت 80 میلیون دلار خریده شد!

گران ترین خانه در دبی به قیمت 80 میلیون دلار خریده شد!

یک میلیاردر هندی گران ترین خانه دبی به قیمت 80 میلیون دلار را خرید

شرکت Reliance Industries Ltd با ریاست موکش امبانی، خریدار بی‌سروصدای یک ویلای ساحلی در دبی به ارزش 80 میلیون دلار، بزرگترین معامله ملکی این شهر، است؛ این خبر از طرف دو شخص مرتبط با این معامله نشر داده شده است.

به گزارش رسانه‌های هند، یکی از این دو فرد، که به دلیل خصوصی بودن معامله درخواست کرد که نامش فاش نشود، گفت که این ملک واقع در پالم جمیرا، پیش‌تر در سال جاری برای کوچکترین پسر امبانی، آنانت، خریداری شده است. این کاخ ساحلی در بخش شمالی این شبه جزیره مصنوعی نخل‌شکل قرار داشته، و دارای 10 اتاق خواب، یک اسپای اختصاصی، و استخرهای سرپوشیده و سرباز است.

 

بیشتر بخوانید: اجاره خانه در دبی به همراه مهمترین نکات!

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید خانه در دبی در سال 2022

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Conor McKay (@luxurypropertydubai)

 

با کاهش محدودیت‌ها بر مالکیت خانه توسط اتباع خارجی، دبی در حال تبدیل شدن به بازار موردعلاقه‌ی افراد بسیار ثروتمند است. دیوید بکام، فوتبالیست انگلیسی به همراه همسرش، ویکتوریا، و سوپراستار بالیوود، شاهرخ خان، برخی از همسایه‌های جدید امبانی خواهند بود.

آنانت یکی از سه وارث ثروت 93.3 میلیارد دلاری امبانی است. 11امین فرد ثروتمند جهان که 65 سال دارد، حالا پس از تقسیم سرمایه خود و ورود به زمینه های انرژی سبز، تکنولوژی و تجارت الکترونیک، به آرامی اختیار این ثروت را به فرزندانش خواهد داد.

گفته می‌شود که این خانواده در حال افزایش سرمایه ملکی خود در کشورهای خارجی است. سال گذشته، ریلاینس 79 میلیون دلار صرف خرید Stock Park Ltd در انگلیس، که یک کاخ دوران جورج در آن است، کرد و گفته می‌شود که این ملک برای پسر ارشد امبانی بود.

خانه اول امبانی‌ها همچنان آنتیلیا، آسمان‌خراش 27 طبقه‌ای در بمبئی با سه بالگردنشین، پارکینگ برای 168 ماشین، یک سینمای 50 نفره، یک سالن رقص و نُه آسانسور، خواهد بود.

ریلاینس به ایمیل‌ها و تماس‌ها که او را به صحبت در رابطه با این اقدام اخیر خود تشویق می‌کردند، پاسخی نداد.

تقریبا یک سوم از اقتصاد دبی را بازار املاک آن تشکیل می‎دهد، و هندی‌ها، به‌طور ویژه، همواره جزو برترین خریداران ملک در دبی بوده‌اند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل