اخبار امارات

توریست ها میتوانند بیشتر در امارات بمانند

اعتبار ویزای توریستی امارات به 60 روز افزایش یافت

این تغییرات به مسافران این امکان را می‌دهد که از مدت طولانی را در سفر باشند، و به کسانی که در حال مستقر شدن در منطقه هستند فرصت بیشتری برای ماندن می‌دهد.

از امروز، 3 اکتبر، افرادی که به امارات می‌آیند، طبق قوانین اعلام شده در آوریل، از ویزای بازدید 60 روزه بهره‌مند می‌شوند. به‌عنوان بخشی از تغییرات اعمال شده بر ویزاهای بازدید و سکونت در امارات، افرادی که برای سفر یا اقدامات مهاجرتی به دبی می‌آیند، زمانی دو برابر نسبت به قبل برای ماندن در امارت‌ها خواهند داشت.

پیش‌تر، ملیت‌های بسیاری، از جمله مسافران از انگلیس، آمریکا و استرالیا، از بدو ورود به کشور، ویزای 30 روزه دریافت می‌کردند. پس از30 روز، نه روز مهلت داشتند تا ویزای خود را تمدید کنند یا از کشور خارج شوند، و در غیر این صورت به ازای هر روز ماندن در کشور مشمول پرداخت 100 درهم جریمه می‌شدند.

اما افرادی که از ماه آینده به امارات می‌آیند ویزای بازدید 60 روزه دریافت می‌کنند، و مدت زمان ایده‌آلی برای سپری کردن تعطیلاتی طولانی‌تر در امارت‎های این کشور در اختیارشان قرار می‌گیرد. همچنین افرادی که پیگیر اقدامات لازم برای گرفتن ویزای کار یا اقامت خود در دبی هستند، فرصت بیشتری برای ماندن در کشور و رسیدگی به امور اداری مربوطه خواهند داشت.

برخی از مسافران پیشاپیش مشمول مقررات متفاوتی در خصوص دریافت ویزا در بدو ورود به کشور بوده‌اند؛ مانند افرادی که از منطقه شینگن اروپا به امارات می‌آیند و می‌توانند طی دوره‌ای 180 روزه، به مدت 90 روز در کشور بمانند. تا به این لحظه خبری مبنی بر تغییر این شرایط اعلام نشده است.

توجه: دقیقا در خبر اعلام نشده که این طرح جدید شامل چه ملیت هایی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا