اخبار امارات

دریافت مجوز برای تبلیغات املاک در دبی سخت تر می شود

تمام تبلیغات املاک در دبی باید توسط مجوزهای مرتبط پشتیبانی شوند – اطمینان حاصل کردن از انجام این امر بر عهده‌ی آژانس املاک یا پورتال‌های مربوطه است. پورتال‌های املاک در دبی باید مجوزهای این تبلیغات را از طریق یک لینک یکپارچه با اداره زمین دبی تایید کنند.

اداره زمین قصد دارد تا از طریق این اقدامات، همه احتمالات فروش بیش از حد یا فروش فریبکارانه املاک را از طریق تبلیغاتی که وعده‌هایشان بیشتر از عملکردشان است، ریشه‌کن کند. همچنین بازار خارج از طرح در حال فعال‌تر شدن و ارائه راه‌اندازی‌های جدیدی است که از سپتامبر نیز بیشتر خواهند شد.

اداره زمین دبی به دنبال حداکثر شفافیت در خرید و فروش ملک – و در بازاریابی/تبلیغات املاک – است. آن‌چه که وزارت زمین به هیچ قیمتی نمی‌خواهد ببیند، تبلیغات جعلی است که وارد فضای تبلیغاتی می‌شوند و در نهایت سرمایه‌گذاران یا مستاجران بالقوه را فریب می‌دهند. (دبی در حال حاضر رویکرد نسبتاً سختی در مورد نحوه تبلیغ یا بازاریابی املاک دارد. آخرین الزامات نشان از یک به روز رسانی بزرگ دارند).

نحوه پیشروی این روندهای جدید به چه صورت است؟
• برای دریافت مجوزهای تبلیغاتی، کارگزاران باید همراه با صاحب ملک، یک فرم الکترونیکی را امضا کنند.
• فرآیند امضای فرم با مالک به طور کامل توسط اداره زمین دبی دیجیتالی شده و نیاز به تایید رسمی صاحبان املاک از طریق اپلیکیشن REST دارد.

برای تکمیل فرآیند، صاحبان املاک باید اطمینان حاصل کنند که اطلاعات تماس آنها در سوابق اداره زمین به روز شده باشد.

سخنگوی یکی از دولوپرها گفت: “این بخشنامه‌ها همچنین بر ضرورت عادلانه تاکید دارند. آگهی‌های آپلود شده در پورتال‌ها باید به‌روز باشند، کسانی که آن‌ها را ارسال می‌کنند مجوزهای معتبر تأیید شده توسط RERA داشته باشند، و اطلاعات موجود در آن‌ها تنها منعکس‌کننده‌ی آنچه در پایگاه داده‌های RERA وجود دارد، باشد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا