استخدام خلبان در هواپیمایی امارات

استخدام خلبان در هواپیمایی امارات

امارات ایرلاین، بزرگترین شرکت هواپیمای مسافربری A380s و بوئینگ 777s در جهان، به دلیل افزایش سریع تقاضای سفر از شعبه‌ی مرکزی خود در دبی، به دنبال جذب افسر اول است.

این شرکت هواپیمایی گفت: “داوطلب‌های موفق می‌توانند با فعالیت در هواپیماهای پهن‌پیکر امارات ایرلاین و مسیر جهانی در حال گسترش، پله‌های ترقی را در زندگی حرفه‌ای خود بالا بروند، و از یک زندگی بی‌نظیر در دبی بهره‌مند شوند.”

داوطلبانی که خواهان این موقعیت شغلی هستند باید تجربه کار با هواپیمای چند موتوره همراه با چندین خدمه، و همچنین لایسنس معتبر خلبانی ایکاو (ICAO)، به علاوه حداقل 2000 تجربه پرواز با هواپیمای دارای محدودیت وزن 20 تنی هنگام تیک‌آف داشته باشد.

این شرکت گفت: “برای خلبانان، همکاری با شرکت هواپیمایی امارات، به منزله‌ی پرواز به مقاصد مختلف در سراسر شبکه هوایی این ایرلاین خواهد بود که 6 قاره و 140 مقصد را در بر می‌گیرد.”

خلبانان امارات ایرلاین باید “برنامه‌های آموزشی متمرکز و مبتنی بر شواهد” همراه با مربیان ماهر درون محیط‌های طراحی‌شده مخصوص در خود سازمان را پشت سر بگذارند. افسر اول‌ها می‌توانند به تدریج پیشرفت کرده و به درجات‌ کاپیتانی، خلبان فنی، کاپیتان استانداردها، ممتحن و یا مربی دست پیدا کنند.

این شرکت همچنین اعلام کرد که برای خلبانان و خانواده‌هایشان مزایای خاصی مانند حقوق رقابتی معاف از مالیات، اقامت، کمک هزینه تحصیلی و پوشش پزشکی و دندان‌پزشکی در نظر گرفته است. کارمندان همچنین می‌توانند از مزایای باربری و مسافرتی برای کل خانواده، حتی دریافت بلیت برای دوستانشان، در سراسر شبکه جهانی خطوط هوایی برخوردار شوند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل