ارتباط با پشتیبانی فرودگاه دبی با واتس‌اپ

ارتباط با پشتیبانی فرودگاه دبی با واتس‌اپ

مسافران فرودگاه بین‌المللی دبی (DXB) از این پس از طریق یک مرکز تماس یکپارچه و همواره فعال به خدمات مراقبت از مشتری دسترسی خواهند داشت.

شلوغ‌ترین فرودگاه جهان در روز چهارشنبه اعلام کرد که مسافران می‌توانند در هر زمان و مکانی که برایشان راحت‌تر است با متخصصان بخش خدمات مشتری DXB تماس بگیرند.

آزمایش این سرویس یکپارچه اوایل امسال شروع شد. این سرویس به پشتیبانی دو زبانه خود در 24 ساعت شبانه‌روز در 7 روز هفته، و اطلاعات به‌روزرسانی شده در همه جهات از جمله بررسی خودکار وضعیت پرواز بدون صحبت با نماینده، می‎‌بالد. این فرودگاه همچنین گفت که یک سرویس چت واتس‌اپی در دست راه‌اندازی است.

علاوه بر این، برای شرکای کلیدی فرودگاه‌های دبی، از جمله امارات، dnata، اداره کل اقامت و امور خارجی (GDRFA)، گمرک دبی و اداره حمل‌ونقل جاده‌ای، مسیریابی خودکار فعال شده است.

دبی ایرپورتس افزود: “این مرکز تماس جدید، خدمات زنده و فناوری‌محوری را برای مسافران ترکیب می‌کند تا بتوانند به از طریق تلفن، ایمیل، چت زنده، پلتفرم‌های @DXB و @DubaiAirportsدر فضای اجتماعی و واتس‌اپ به پشتیبانی مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.”

پلتفرم این سرویس یکپارچه با همکاری Teleperformance، یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات یکپارچه‌ی تجاری، ساخته شده است.

فرودگاه DXB اخیرا اعلام کرد که از 24 ژوئن تا 4 ژوئیه، حدود 2.4 میلیون مسافر از این فرودگاه، یا به آن، سفر داشته‌اند و میانگین ترافیک روزانه به 214000 مسافر می‌رسیده است.

راه‌های تماس با مرکز مشتریان 24 ساعته:

  • تماس با 042245555
  • ارسال ایمیل به [email protected]
  • چت اینترنتی از طریق وبسایت‌های دبی ایرپورتس و DXB و یا دیگر وبسایت‌ها
  • کانال‌های DXB در فیسبوک، اینستاگرام و توویتر
  • کانال‌های Dubai Airports در فیسبوک، اینستاگرام و توویتر
  • اکانت تایید شده در واتس‌اپ به شماره‌ی 042245555 (به زودی)
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل