اخبار امارات

نحوه دریافت بلیت رایگان پارک آبی آتلانتیس

با خرید بلیت تا 31 آگوست برای یک روز دیگر هم بلیت رایگان میگیرید

امسال تابستان در دبی پر از تخفیف‌های بی‌شماری است که ما واقعاً از آن‌ها خوشحالیم. یکی از بهترین تخفیف‌های تابستانی که اخیراً دیده‌ایم، مربوط به پارک آبی آکواونچر در آتلانتیس پالم است که یک بلیط رایگان برای این پارک آبی معروف دبی ارائه می‌کند.

اگر در طول تابستان تا ۳۱ آگوست، بلیط روزانه پارک آبی را رزرو کنید، روز دوم را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. بله، درست خواندید! وقتی یک روز را در بزرگ‌ترین پارک آبی جهان بگذرانید، روز دوم کاملاً رایگان خواهد بود.

این پیشنهاد هم به صورت آنلاین و هم در محل پارک آبی در دسترس است. وقتی بلیط خود را رزرو می‌کنید، بلافاصله می‌توانید از این پیشنهاد استفاده کنید و نیازی به کد تخفیف خاصی نیست.

این پیشنهاد همچنین برای بلیط‌های روزانه آکواونچر و همچنین بلیط‌های ترکیبی آکواونچر و آکواریوم در دسترس است. این به این معنی است که می‌توانید در روز اول از پارک آبی بازدید کنید و در روز دوم به آکواریوم بروید.

به دلیل گرمای هوا و داغ بودن کف زمین، می‌توانید کفش‌های آبی رایگان را از غرفه خدمات مهمان دریافت کنید تا پاهایتان از کف داغ محافظت شود.

بزرگ‌ترین پارک آبی جهان با بیش از ۱۰۵ سرسره، جاذبه و تجربه، مکانی است که دو روز زمان برای کشف آن ایده‌آل است. همچنین می‌توانید از آکواریوم بازدید کرده و در روستای اطلس با دلفین‌های گوژپشت اقیانوس هند و آرام آشنا شوید.

اگر ترجیح می‌دهید فقط استراحت کنید، یک کیلومتر از خط ساحلی اختصاصی نیز وجود دارد که تنها در اختیار بازدیدکنندگان پارک آبی آکواونچر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا