اخبار امارات

برای جلوگیری از سرقت داده ها، حتما گوشی خود را آپدیت کنید

هشدار امارات به کاربران سامسونگ

شورای امنیت سایبری امارات، به کاربران سامسونگ هشدار داد که برای جلوگیری از سرقت داده‌ها، دستگاه‌های خود را به‌روز کنند. این شورا توصیه کرده است که کاربران دستگاه‌های اندرویدی خود را به آخرین نسخه موجود ارتقا دهند.

این هشدار پس از آن صادر شد که شرکت سامسونگ به تازگی به‌روزرسانی‌های امنیتی را برای رفع برخی از آسیب‌پذیری‌ها منتشر کرد. این آسیب‌پذیری‌ها در مدل‌های اصلی و پرچمدار این شرکت یافت شده بود و ممکن بود به مهاجمان اجازه دهد تا بدون مجوز به دستگاه دسترسی پیدا کنند یا داده‌ها را به سرقت ببرند.

به‌روزرسانی امنیتی سامسونگ شامل پچ‌های امنیتی بولتن اندروید گوگل در ژوئیه ۲۰۲۴ و همچنین رفع برخی باگ‌های اختصاصی این شرکت می‌شود.

سامسونگ همچنین چند نکته را در مورد این به‌روزرسانی‌ها متذکر شده است: در برخی موارد، به‌روزرسانی‌های منظم سیستم عامل ممکن است باعث تاخیر در ارائه به‌روزرسانی‌های امنیتی برنامه‌ریزی‌شده شود. با این حال، کاربران می‌توانند مطمئن باشند که به‌روزرسانی‌های سیستم عامل شامل آخرین پچ‌های امنیتی خواهند بود. زمان ارائه پچ‌های امنیتی ممکن است بسته به منطقه و مدل دستگاه متفاوت باشد. برخی از پچ‌ها که باید از فروشندگان چیپ‌ست دریافت شوند، ممکن است در بسته به‌روزرسانی امنیتی ماه جاری گنجانده نشده باشند و در بسته‌های بعدی به محض آماده شدن ارائه خواهند شد.

کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آسیب‌پذیری‌ها می‌توانند به وب‌سایت سامسونگ مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا