آتش بازی‌ عید قربان 2022 در دبی

آتش بازی‌ عید قربان 2022 در دبی

عید قربان نزدیک است و می‌دانیم که آخر هفته طولانی‌ای در پیش داریم. یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌هایی مربوط به جشن‌های عید، آتش‌بازی جذاب در دبی فستیوال سیتی مال است.

در عید فطر امسال که کمی پیش‌تر برگزار شد نیز در دِ بیچ، جِی‌بی‌آر و دِ پوینت مراسم آتش‌بازی به پا شد. اما این‌دفعه تنها در فستیوال سیتی می‌توانید شاهد این نمایش‌ها باشید.

آتش‌بازی‌های خیره‌کننده در روز دوم عید، یعنی یکشنبه 10 ژوئیه، همراه با ایمجین شو، نمایش بی‌نظیر رقص آب، نور و لیزر که هر روز در دبی فستیوال سیتی برگزار می‌شود، انجام خواهد شد. به مناسبت اعیاد قربان، اجرایی مخصوص طراحی شده است و آتش‌بازی‌ در 8 شب انجام می‌شود.

بازدیدکنندگان می‌توانند انتظار داشته باشند که حسابی توسط این نمایش‌هایی که ماهرانه طراحی شده‌اند و در آن‌ها آتش، آب و نور با آتش‌بازی پرنور و زیبا هماهنگ شده است، شگفت‌زده شوند. بهتر از همه این است که این اجراهای هیجان‌انگیز برای عموم مردم کاملا رایگان هستند.

تاریخ‌ تعطیلات بخش‌های عمومی و خصوصی برای عید قربان 2022 اعلام شده و یک آخر هفته چهار روزه در راه است. این تعطیلات برای هر دو بخش از جمعه 8 ژوئیه آغاز شده و تا دوشنبه 11 ژوئیه ادامه خواهد داشت. روزهای کاری از 12 ژوئیه از سر گرفته می‌شوند.

اعلام تاریخ تعطیلی عید قربان در دبی

مقامات امارات تاریخ تعطیلات عید قربان برای کارمندان دولت فدرال و بخش خصوصی را اعلام کردند.

طبق اداره فدرال منابع انسانی دولت (FAHR)، این تعطیلات از جمعه، 8 ژوئیه تا دوشنبه، 11 ژوئیه خواهد بود.

از سه‌شنبه، 12 ژوئیه، روال کار در ادارات دولت فدرال و سایر مشاغل به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل