اخبار امارات

جشنواره انبه ها در عود میثاء دبی

6 جولای، انواع متخلف پادشاه میوه ها را تست کنید

جشنواره‌ها برای استقبال از پادشاه میوه‌ها در امارات متحده عربی آغاز شده‌اند. در این جشنواره‌ها، بازدیدکنندگان می‌توانند از خوراکی‌های مختلف تهیه شده از انبه لذت ببرند و همچنین طرز تهیه آن‌ها را بیاموزند. جوایز زیادی نیز در نظر گرفته شده است و هدایا نیز اهدا خواهد شد.

انواع مختلفی از انبه‌ها از کشورهای مختلف – عمدتاً از هند، پاکستان و یمن – با قیمت‌هایی که از ۴ درهم به ازای هر کیلوگرم تا ۶۲۰ درهم برای دو عدد انبه میازاکی به وزن ۸۰۰ گرم متغیر است، وارد کشور شده‌اند.

در روزهای ۵ و ۶ جولای، انجمن پاکستانی دبی جشنواره انبه‌ای به نام “ارتباط قلب‌ها – به روش منگولیشیوس” را در مقر خود در عود میثا با همکاری کنسولگری عمومی پاکستان برگزار خواهد کرد.

این جشنواره با فعالیت‌های مختلفی برای سرگرمی و جذب بازدیدکنندگان در تمامی سنین همراه خواهد بود. روز اول جشنواره فقط با دعوت‌نامه خواهد بود، در حالی که روز دوم برای عموم آزاد است.

بازدیدکنندگان می‌توانند از تنوع وسیعی از انبه‌های پاکستانی بچشند، مشاهده کنند که سرآشپزان چگونه غذاهای خوشمزه‌ای با استفاده از انبه تهیه می‌کنند، یاد بگیرند که چگونه انبه‌ها را در دستور پخت‌های خود وارد کنند و از انواع دسرهای انبه لذت ببرند. همچنین هدایا و فرصت‌های خرید برای بازدیدکنندگان وجود خواهد داشت، و نمایش‌های جادویی، بازی‌ها و مسابقات سرگرم‌کننده نیز برگزار خواهد شد.

همچنین سومین جشنواره سالانه انبه ۲۰۲۴ از ۲۸ تا ۳۰ ژوئن در اکسپوی خورفکان برگزار خواهد شد که انواع مختلف انبه محلی را به نمایش می‌گذارد و چندین مسابقه با جوایز مختلف را میزبانی می‌کند. این مسابقات به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند: مسابقه زیبایی انبه، مسابقه زیباترین سبد انبه ویژه بانوان، و مسابقه بهترین اثر هنری برای کودکان.

این اکسپو شاهد حضور شرکت‌های کشاورزی، کشاورزان و خانواده‌های تولیدی خواهد بود که محصولات متنوع خود از جمله انواع مختلف انبه و مرکبات را به نمایش خواهند گذاشت. این جشنواره روزانه از ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر تا ۱۰ شب باز خواهد بود.

و در نهایت هتل پرزیدنت در دبی جشنواره انبه خود را تا اواسط جولای با منوی ویژه انبه در دو شعبه خود برگزار می‌کند. قیمت غذاها از ۲۴ درهم شروع می‌شود و تا ۴۹ درهم می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا